цокольний поверх
Будівництво, ремонт і оздоблення

Підвал в заміському будинку: варіанти використання

Замовити

Якщо дозволяє міцність грунту і глибина залягання грунтових вод, то практично всі заміські забудовники зводять будинки з підвальним приміщенням.
  Підвал, як приміщення, несе на собі досить велику різноманітність функціональних навантаженнях. Сьогодні все частіше підвал обладнують під певні функціональні навантаження. Наприклад, в підвалі можна влаштувати сауну або котельню, встановити туди всі збірні мережі комунікаційних систем. Деякі забудовники примудряються в підвалі заміського будинку розмістити гараж для особистого автомобіля, варіантів багато.
  Але кожен варіант вимагає особливого підходу до облаштування підвалу . Наприклад, з гаражем. Зрозуміло і без слів, що автомобіль буде заводитися і створювати досить великий шум. А це говорить про те, що звукоізоляції підвалу доведеться приділяти велику увагу. І тут простими засобами не обійтися. До того ж для такого гаража доведеться встановлювати опалення. І це пов'язано не з тим, що автомобіль повинен стояти в теплому приміщенні, хоча і це дуже важливо, а з тим, щоб усередині підвалу не утворювалася підвищена вологість. До того ж доведеться в такому гаражі робити дренажну систему в місці установки в'їзних воріт для того, щоб дощова вода не проникала всередину приміщення.

Другий варіант - це котельня в підвалі. Це найідеальніший варіант використання підвального приміщення, що часто і роблять жителі заміських селищ. Тут збирається все необхідне опалювальне обладнання та розводка труб. Дуже важливо при такому використанні підвалу враховувати хорошу систему вентиляції.
  Часто підвальне приміщення розділяється на кілька зон, в яких розміщуються всі комунікаційні системи. Так в одному приміщенні розміщується котельня, в іншому щитова для електрики, в третьому - пристрої й устаткування для постачання будинку водою. Але у всіх випадках необхідно чітко дотримуватися норм і вимог.
  Але ці варіанти мають чисто технічну сторону питання. А ось облаштування сауни або зимового саду в підвалі заміського будинку - це для душі. Тут найважливіше якісно провести теплоізоляційні та гідроізоляційні роботи, все інше підходить під норми оздоблювальних робіт. Як бачите, підвал в заміському будинку - це дуже потрібне приміщення, до того ж сильно економить бюджет будівництва. Будувати котельню або гараж, сауну або зимовий сад доведеться все одно. Тільки окремо споруда обійдеться в рази дорожче, ніж облаштування підвалу.

будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65