профнастил
Будівництво, ремонт і оздоблення

Профнастил в облаштуванні даху

Замовити

Профнастил або проліфірованний лист - ще одне нове слово в світі будівельних матеріалів, значення якого для багатьох залишається загадкою. Людина зустрічається з ним на кожному кроці під час прогулянки по місту або околиці і навіть не підозрює про те, що він знаходиться перед нашими очима. А щоб зрозуміти, про що йде мова, варто згадати будь-який будівельний майданчик або складське приміщення. Рифлений лист заліза, який в першому випадку використовується в якості забору, а в другому - як дах, - це і є профнастил.
  Цей матеріал завоював таку величезну популярність завдяки дуже низькій ціні, своїй універсальності й легкості монтажу. Сфера застосування не обмежується парканами і складами (це всього лише, найбільш часті приклади застосування). Насправді він годиться і як покриття даху будь-якого невеликого заміського будиночка, будь це дача або котедж.

Його довговічність цілком може зрівнятися з шифером або аналогічними матеріалами. А ось простота монтажу ні з чим незрівнянна, адже монтаж профнастилу якомога виконати поодинці, всього за кілька годин.
  В основному профнастил виготовляється з нержавіючого заліза і не фарбується. Але останнім часом виробляються варіанти, пофарбовані з одного або двох сторін і покриті спеціальним верствою, що ще сильніше оберігає його від шкідливого впливу вологи і повітря. Причому, колір покриття може як відрізнятися з обох сторін, так і залишатися однаковим. Це дає додаткову перевагу тим, хто збирається будувати паркан з профнастилу, адже в цьому випадку з'являється додаткова можливість оригінально прикрасити свою ділянку. До того ж, наявність кольорового захисного шару позбавляє покупця від його фарбування.

будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65