профнастил
Будівництво, ремонт і оздоблення

Профнастил в облаштуванні даху

Профнастил або проліфірованний лист - ще одне нове слово в світі будівельних матеріалів, значення якого для багатьох залишається загадкою. Людина зустрічається з ним на кожному кроці під час прогулянки по місту або околиці і навіть не підозрює про те, що він знаходиться перед нашими очима. А щоб зрозуміти, про що йде мова, варто згадати будь-який будівельний майданчик або складське приміщення. Рифлений лист заліза, який в першому випадку використовується в якості забору, а в другому - як дах, - це і є профнастил.
  Цей матеріал завоював таку величезну популярність завдяки дуже низькій ціні, своїй універсальності й легкості монтажу. Сфера застосування не обмежується парканами і складами (це всього лише, найбільш часті приклади застосування). Насправді він годиться і як покриття даху будь-якого невеликого заміського будиночка, будь це дача або котедж.

Його довговічність цілком може зрівнятися з шифером або аналогічними матеріалами. А ось простота монтажу ні з чим незрівнянна, адже монтаж профнастилу якомога виконати поодинці, всього за кілька годин.
  В основному профнастил виготовляється з нержавіючого заліза і не фарбується. Але останнім часом виробляються варіанти, пофарбовані з одного або двох сторін і покриті спеціальним верствою, що ще сильніше оберігає його від шкідливого впливу вологи і повітря. Причому, колір покриття може як відрізнятися з обох сторін, так і залишатися однаковим. Це дає додаткову перевагу тим, хто збирається будувати паркан з профнастилу, адже в цьому випадку з'являється додаткова можливість оригінально прикрасити свою ділянку. До того ж, наявність кольорового захисного шару позбавляє покупця від його фарбування.

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65