ремонт фасаду
Будівництво, ремонт і оздоблення

Ремонт і реставрація фасаду будівлі

У світі немає нічого вічного, і зовнішній вигляд будинків з роками втрачає свою привабливість. Ремонт приміщень проводиться у разі мері зносу оздоблювальних матеріалів, а на фасади будівель впливає навколишнє середовище. Дощі, перепади температур, пекуче літнє сонце і вихлопні гази машин на вулицях руйнують будь-який матеріал, в тому числі - зовнішні стіни будівель. Для того, щоб повернути будинку первинний вигляд і зберегти огороджувальні конструкції від подальшого руйнування, рекомендується періодично проводити якісний євроремонт фасадів .
  Під словом "євроремонт" мається на увазі не тільки ремонт приміщень, а й реставрація несучих і огороджувальних конструкцій відповідно до європейських норм.
  Фахівці проводять огляд будівлі, щоб визначитися з можливим видом ремонту фасаду. В процесі огляду будівлі робляться необхідні виміри, на підставі яких розраховуються обсяги робіт для складання кошторису. Перед укладенням договору на євроремонт фасаду замовнику надається кошторис, в якій відображені всі етапи фасадних робіт, так само кошторис матеріалів. Так само, як і ремонт приміщень, ремонт фасаду проводиться за певною технологією, яка регламентує послідовність робіт.
  Ремонт фасаду починається з очищення стін від старої фарби, шпаклівки і бруду. Це трудомісткий і тривалий процес, але від якісного очищення поверхонь залежить результат наступних робіт.
  Після того, як поверхня очищена, майстри приступають до ремонту штукатурки, який проводиться в кілька етапів. Спочатку виявляються всі дефекти штукатурки на фасаді: відколи, "живі карнизи", здуття, тріщини. Дефектні місця просочуються закріплються сумішами, які проникають глибоко в шар штукатурки і склеюють його, запобігаючи виникненню пилу.

Після висихання складу на ремонтованих місцях кріпиться штукатурна сітка і шпателем наноситься шар нової штукатурки. У разі, коли ремонтувати треба практично весь фасад, нова штукатурка наноситься на прогрунтовані поверхні механічно, за допомогою спеціальних апаратів.

Ремонт дерев'яних фасадів

Ремонт дерев'яних фасадів - робота копітка і вимагає особливих навичок. Після огляду і очищення фасаду від старої фарби і бруду, майстри замінюють пошкоджені фасадні дошки на нові, потім покривають фасад антисептиком. Після вбирання антисептика дерево покривають спеціальною ґрунтовкою і дають висохнути.
  Фасадні роботи по дереву можна проводити при температурі нижче 10º C і вологості вище 80%. Завершальним етапом ремонту будь-якого фасаду є фарбування.
  Ремонт фасадів повинен виконуватися в строгій відповідності до технології виробництва фасадних робіт, що є гарантією високої якості і адекватної ціни. Застосування якісних матеріалів дозволяє уникнути необхідності усунення дефектів в процесі роботи, і, відповідно - знизити загальну вартість ремонту.
  Плануючи ремонт фасаду особливо важливо передбачити необхідні заходи безпеки. В основному для фасадних робіт використовуються інвентарні риштування, які доставляють на об'єкт, збирають і встановлюють відповідно до вимог будівельних норм. Фасадні роботи, що вимагають застосування методу будівельного альпінізму, виконуються фахівцями, що мають відповідні сертифікати.

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(044) 383-58-36; (063) 025-51-65