ремонт фасаду
Будівництво, ремонт і оздоблення

Ремонт і реставрація фасаду будівлі

Замовити

У світі немає нічого вічного, і зовнішній вигляд будинків з роками втрачає свою привабливість. Ремонт приміщень проводиться у разі мері зносу оздоблювальних матеріалів, а на фасади будівель впливає навколишнє середовище. Дощі, перепади температур, пекуче літнє сонце і вихлопні гази машин на вулицях руйнують будь-який матеріал, в тому числі - зовнішні стіни будівель. Для того, щоб повернути будинку первинний вигляд і зберегти огороджувальні конструкції від подальшого руйнування, рекомендується періодично проводити якісний євроремонт фасадів .
  Під словом "євроремонт" мається на увазі не тільки ремонт приміщень, а й реставрація несучих і огороджувальних конструкцій відповідно до європейських норм.
  Фахівці проводять огляд будівлі, щоб визначитися з можливим видом ремонту фасаду. В процесі огляду будівлі робляться необхідні виміри, на підставі яких розраховуються обсяги робіт для складання кошторису. Перед укладенням договору на євроремонт фасаду замовнику надається кошторис, в якій відображені всі етапи фасадних робіт, так само кошторис матеріалів. Так само, як і ремонт приміщень, ремонт фасаду проводиться за певною технологією, яка регламентує послідовність робіт.
  Ремонт фасаду починається з очищення стін від старої фарби, шпаклівки і бруду. Це трудомісткий і тривалий процес, але від якісного очищення поверхонь залежить результат наступних робіт.
  Після того, як поверхня очищена, майстри приступають до ремонту штукатурки, який проводиться в кілька етапів. Спочатку виявляються всі дефекти штукатурки на фасаді: відколи, "живі карнизи", здуття, тріщини. Дефектні місця просочуються закріплються сумішами, які проникають глибоко в шар штукатурки і склеюють його, запобігаючи виникненню пилу.

Після висихання складу на ремонтованих місцях кріпиться штукатурна сітка і шпателем наноситься шар нової штукатурки. У разі, коли ремонтувати треба практично весь фасад, нова штукатурка наноситься на прогрунтовані поверхні механічно, за допомогою спеціальних апаратів.

Ремонт дерев'яних фасадів

Ремонт дерев'яних фасадів - робота копітка і вимагає особливих навичок. Після огляду і очищення фасаду від старої фарби і бруду, майстри замінюють пошкоджені фасадні дошки на нові, потім покривають фасад антисептиком. Після вбирання антисептика дерево покривають спеціальною ґрунтовкою і дають висохнути.
  Фасадні роботи по дереву можна проводити при температурі нижче 10º C і вологості вище 80%. Завершальним етапом ремонту будь-якого фасаду є фарбування.
  Ремонт фасадів повинен виконуватися в строгій відповідності до технології виробництва фасадних робіт, що є гарантією високої якості і адекватної ціни. Застосування якісних матеріалів дозволяє уникнути необхідності усунення дефектів в процесі роботи, і, відповідно - знизити загальну вартість ремонту.
  Плануючи ремонт фасаду особливо важливо передбачити необхідні заходи безпеки. В основному для фасадних робіт використовуються інвентарні риштування, які доставляють на об'єкт, збирають і встановлюють відповідно до вимог будівельних норм. Фасадні роботи, що вимагають застосування методу будівельного альпінізму, виконуються фахівцями, що мають відповідні сертифікати.

будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65