покрівля
Будівництво, ремонт і оздоблення

Ремонт даху приватного будинку, котеджу

Замовити

Надійний дах - запорука тепла, затишку і безпеки Вашого будинку. Ремонт даху приватного будинку варто почати з визначення причин.
  Досвідчені будівельники виділяють наступні причини протікання покрівлі будинку:

  • брак при будівництві даху;
  • дефекти в поверхні покрівельного полотна;
  • намокання теплоізоляційного шару;
  • поломки у водостічній системі.

Протікання, які з'являються відразу після дощу, обумовлені пошкодженням або розкриттям покрівельних матеріалів.   Весняні протікання під час танення снігу з'являються через замерзання талої води в воронках дірявого даху.   Періодично з'являється текти викликає намокання утеплювача через мікротріщин покрівельного полотна.
  Перед тим, як виконувати ремонт даху приватного будинку , потрібно уважно оглянути сам дах зсередини (перевірка крокв, статі, настилу і т.п. на горищі), а потім зовні за допомогою переносної драбини.
  Увагу приділяють коньку, зонам примикання металевих фартухів в місцях примикання до вертикальних елементів, карнизах, вентиляційних каналах і ін.
  Іноді виявити проблемне місце в суху погоду складно, тоді доведеться дочекатися дощової погоди і позначити місця протікання.

Ремонт покрівлі даху

 

Далі починається сам ремонт даху приватного будинку, який, в залежності від матеріалу покрівлі, буде виконуватися різними способами.
  Ремонт керамічної або цементно-піщаної черепиці полягає в посиленні конструкції даху за допомогою дощок, або у видаленні старої замазки з стиків черепиці та заміни її новим розчином (дві частини піску плюс одна частина вапна з клоччям).

Відновлення металевої покрівлі передбачає використання силікону для усунення зазорів, накладання сталевих латок чи заміну всього листа при великих пошкодженнях. Важливо також покрити спеціальною фарбою всі виявлені подряпини для попередження покрівлі від появи корозії.   Оновлення покрівлі з бітумною черепицею проводитися при температурі вище 5 ° С (при холодній погоді черепиця стає крихкою). Зіпсовану плитку акуратно виймають, видаляють використані цвяхи, дбайливо вставляють промазаний клеєм новий елемент і фіксують його спеціальними цвяхами (довжина 25 мм, стрижень 3 мм в діаметрі, капелюшок 10 мм).
  Ремонт даху приватного будинку з шиферу зводиться до зароблення тріщин або відколів цементним розчином або клейкими ремонтними стрічками на основі бутил-каучуку, а цвяхи, які скріплюють шиферні листи покривають оліфою або олійною фарбою для попередження іржі.
  Ремонт водостоку починають з промивання його потужним струменем води, потім здійснюється коригування кута нахилу стоку, щоб вода не застоювалася, усунення корозії, тріщин, розгерметизації з'єднань за допомогою спеціальних захисних основ, ущільнювачів. Одні протікання вимагають виконання дрібного ремонту, а інші - більш складних маніпуляцій із залученням будівельників-професіоналів. У будь-якому випадку, найкращий час для всіх вище описаних робіт - весна і осінь, коли сухо, тепло і не жарко. Але іноді термінові покрівельні роботи можна виконувати під спеціальним навісом.

ремонт покрівлі ремонт покрівлі ремонт покрівлі

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65