ролети на вікна
Будівництво, ремонт і оздоблення

Захисні рольставні (ролети) для вікон

Замовити

Ні для кого секрет, що приватний заміський будинок повинен бути не тільки комфортним і сучасним, але і досить добре захищеним від проникнення непроханих гостей. Найбільш уразливі місця в будинку - це вікна і двері.
  У недавньому минулому для захисту вікон використовувалися металеві решітки, зараз же, найбільш ефективним і популярним вирішенням питання захисту вважаються рольставні для вікон.
  Рольставні для вікон - це захисні жалюзі, що запобігають проникненню як злодіїв, так і шуму, а також сонячного світла з вулиці.
  Однак, оскільки рольставні продукт відносно новий, більшість цікавить питання, як же вибрати рольставні для свого будинку.

 

Способи установки ролет

Розрізняють і два способи установки рольставен. Вбудовані рольставні монтуються в сам віконний проріз будинку, тоді як накладні встановлюються з зовнішньої частини.

Важливий момент, що вбудовані рольставні, які вважаються більш надійними ніж накладні, можна встановити тільки в процесі спорудження будинку. Накладні ж рольставні можна замовити і встановити в будь-який момент.
  Не останню роль у виборі ролет грає спосіб управління: воно може бути ручним, автоматичним, або за допомогою електроприводу. Аавтоматичне керування робить використання рольставен набагато простіше і зручніше, але і ціна такого механізму буде досить більше.
  Таким чином, вибираючи рольставні варто виходити з двох моментів: переслідувані цілі і сума, яку готові витратити.
  Зручність і термін використання ролет безпосередньо залежить від якості їх монтажу.

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65