штукатурка короїд
Будівництво, ремонт і оздоблення

Нанесення декоративної штукатурки "короїд"

Дуже часто нанесення декоративної штукатурки "короїд" виконується на піноблоки або утеплювач. Але при цьому необхідно знати деякі тонкощі і нюанси:

 
 • Поверхня для нанесення повинна бути рівною і гладкою, без перепадів. Залишки розчину зі швів піноблоків слід видалити.
 • Поверхность слід готувати ретельно, оскільки шар штукатурки зазвичай становить 2-3 мм (під розмір каменів);
 • Перед нанесенням штукатурки стіни з піноблоку грунтуються;
 • Якщо нанесення декоративної штукатурки "короїд" виконується на утеплювач, то на нього попередньо наклеюється спеціальна штукатурна сітка;
 • Нанесення декоративної штукатурки "короїд" виконується з використанням пластикової чи металевої терки. При цьому необхідно стежити за рівномірністю нанесення. При правильній підготовці суміші, штукатурка добре клеїться до стіни;
 • Для додання необхідного фактурного малюнка після виконаного попереднього етапу нанесення використовується поліуретанова тертка. Фінішні роботи виконуються після того, як штукатурка трохи підсохла.
 •  

  До складу декоративної штукатурки входить гранітна крихта з розміром гранул 2-3 мм, які при нанесенні створюють потрібний ефект.
    Нанесення декоративної штукатурки "короїд" в більшості випадків залежить від погодних умов і якості суміші.
    Одним з популярних способів нанесення штукатурки є Вертикальні смуги (Дощик). Для даного методу не допускається нанесення горизонтальних шарів в різний час. Оскільки відразу буде видно їх межа. В процесі надання фактурного малюнка рухи терки виконуються строго у вертикальному порядку.
    Після повного висихання штукатурки її можна пофарбувати або покрити спеціальними складами.

  Телефонуйте!

  Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

  (044) 383-58-36; (063) 025-51-65