штукатурка короїд
Будівництво, ремонт і оздоблення

Нанесення декоративної штукатурки "короїд"

Замовити

Дуже часто нанесення декоративної штукатурки "короїд" виконується на піноблоки або утеплювач. Але при цьому необхідно знати деякі тонкощі і нюанси:

 
  • Поверхня для нанесення повинна бути рівною і гладкою, без перепадів. Залишки розчину зі швів піноблоків слід видалити.
  • Поверхность слід готувати ретельно, оскільки шар штукатурки зазвичай становить 2-3 мм (під розмір каменів);
  • Перед нанесенням штукатурки стіни з піноблоку грунтуються;
  • Якщо нанесення декоративної штукатурки "короїд" виконується на утеплювач, то на нього попередньо наклеюється спеціальна штукатурна сітка;
  • Нанесення декоративної штукатурки "короїд" виконується з використанням пластикової чи металевої терки. При цьому необхідно стежити за рівномірністю нанесення. При правильній підготовці суміші, штукатурка добре клеїться до стіни;
  • Для додання необхідного фактурного малюнка після виконаного попереднього етапу нанесення використовується поліуретанова тертка. Фінішні роботи виконуються після того, як штукатурка трохи підсохла.
 

До складу декоративної штукатурки входить гранітна крихта з розміром гранул 2-3 мм, які при нанесенні створюють потрібний ефект.
  Нанесення декоративної штукатурки "короїд" в більшості випадків залежить від погодних умов і якості суміші.
  Одним з популярних способів нанесення штукатурки є Вертикальні смуги (Дощик). Для даного методу не допускається нанесення горизонтальних шарів в різний час. Оскільки відразу буде видно їх межа. В процесі надання фактурного малюнка рухи терки виконуються строго у вертикальному порядку.
  Після повного висихання штукатурки її можна пофарбувати або покрити спеціальними складами.

будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65