розумний будинок
Будівництво, ремонт і оздоблення

Розумний будинок: опалення, освітлення комфортного житла

Замовити

Системи розумного будинку здатні забезпечити комфортне життя, спрощуючи навіть турботу про дітей і літніх людей. Відповідь криється в особливостях технологій розумного будинку.

Освітлення в розумному будинку

Управління освітленням в розумному будинку на кшталт чарівному дійству. Наприклад, ввечері, при настанні сутінків, за заданим сценарієм система сама підсвічуватиме доріжки перед будинком, а також ліхтарі, світлодіодні дерева або навіть ілюмінацію на всій ділянці, якщо мова йде про святковий день. Зайнятій людині, який піклується про свій імідж і статус в суспільстві, сценарне управління доведеться особливо до речі.
  Розумний будинок може автоматично включати світло, як тільки ви ввійдете в квартиру (кімнату), і також вимкне його, тільки-но ви покинете поріг будинку (кімнати). Ця функція підійде всім піклуються про заощадження електроенергії.
  Використовуючи пульт, спеціальну панель, комп'ютер, телефон або навіть власний голос, можна автоматично відкривати ворота, жалюзі, включати будь-яку техніку, перебуваючи навіть на великій відстані від будинку.
  Управління світлом можна здійснювати не тільки в режимі включити / вимкнути, але і налаштовувати його яскравість, посилюючи або приглушаючи в залежності від безлічі параметрів.

Електроенергія в розумному будинку

Управління електроенергією в розумному будинку - напрямок, який оцінять всі дбайливі господарі. Наприклад, його модулі здатні організовувати системи пріоритетів електроспоживання: протестувавши все обладнання і визначивши, що навантаження на мережу критична, розумний будинок відключить прилад з нижчим пріоритетом. Також він може ліквідувати джерела утворення шкідливих електромагнітних полів і багато іншого.
  Примітно, що всі ці чудеса техніки прості у використанні, і встановити їх можна навіть в найпростішій, маленькій квартирі.

Опалення в розумному будинку

Тим, хто облаштував собі розумний будинок, опалення не доставляє ніяких турбот. Адже системами все регулюється автоматично залежно від температури і вологості в приміщенні. У розумному будинку завжди буде оптимальна температура для людини.
Система сама налаштує опалювальні прилади, включить кондиціонер, зволожувач повітря, теплі підлоги і навіть підігрів ліжка, налаштує максимально комфортні показники, задані її господарями. У систему можна включити навіть теплі підвіконня, новинку останніх років, і регулювати в них рівень тепла.

Газ і вода в розумному будинку

Управління газопостачанням також є розумним системам. Вони здатні фіксувати найменші витоку газу за допомогою спеціальних датчиків, перекривати його і повідомляти власника про неполадки. Управління водопостачанням в розумному будинку відбувається аналогічним чином. Ви ніколи не затопите сусідів, так як при найменшій витік води, система тут же перекриє її подачу і повідомить вам або до відповідних служб про неполадки. Це незамінні функції, до того ж, доступні за ціною і нескладні в установці.

Догляд за дітьми і людьми похилого віку

Також техніка здатна допомагати піклуватися про слабких. Наприклад, можна підключити пристрій бездротового відео і аудіоконтролю за дитиною або престарілим людиною (відео (аудіо) няня). Навіть перебуваючи в іншому приміщенні, ви завжди можете чути і бачити їх. Можна встановити, наприклад, килимок для моніторингу дихання. Він сповістить про зміни пульсу і дихання людини. Можливе і розумне прибирання будинку, особливо воно корисна тим, хто дуже зайнятий або не в змозі навести порядок сам. Його можуть здійснювати, наприклад, роботи-пилососи, здатні фіксувати забруднення за допомогою датчиків і усувають їх.
  Погодьтеся, рівень комфорту в розумному будинку може бути просто фантастичним. Всі пристосування і системи безумовно корисні і потрібні. Тому дуже корисно оснащувати ними свої оселі для комфортного проживання з мінімальними клопотами.

будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65