солом'яний будинок
Будівництво, ремонт і оздоблення

Солом'яний будинок

Замовити

З чого будувати будинок - це завжди питання: дерев'яний або цегляний, а може з сучасних блоків? Але ж будують будинки з фанери, скла, навіть з порожніх коробочок для яєць! А солома - чудовий будівельний матеріал, тим більше, що вона має прекрасну здатність зберігати тепло. В наш час створені практично всі синтетичні замінники натуральних аналогам, а ось заміну натуральній соломі поки не створили.
  Солом'яні будинки бувають двох типів. При будівництві в одному випадку дерев'яний або металевий каркас заповнюється солом'яними блоками, а в іншому випадку - несучими конструкціями є солом'яні блоки.
  Якщо ви маєте намір побудувати солом'яний будинок , площа забудови якого становить 70 м.кв., вам буде потрібно солома в чотирьох гектарів жита. А для роботи вам будуть потрібні вісім непрофесійних помічників і все це по часу у вас займе - три місяці.

Вартість одного квадратного метра такого будинку вам, навіть при кризі обійдеться приблизно в 350 у.о.
  Солом'яні блоки для будівництва будинку дуже легкі і їх тиск на грунт мінімально. Отже, для такої будови і підготовка фундаменту буде набагато простіше і дешевше. Після зведення стін з солом'яних блоків вони штукатуряться - штукатурка захищає стіни від вітру і вологи, ну і звичайно ж від живих шкідників. Отштукатурені стіни не будуть руйнувати домашні тварини, прагнучи поласувати торішньої соломою. І заспокойте ви своїх родичів, солома, яка використовується для зведення будинку, не горить, так як вона піддається обробці спеціальними матеріалами. Тому солома стає непридатною для різних дрібних шкідників паразитів і гризунів.

будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65