стрічковий фундамент
Будівництво, ремонт і оздоблення

Поради при заливці стрічкового фундаменту

Замовити

Для того, щоб виготовити стрічковий фундамент, зазвичай використовується розчин марки М-200, з домішкою заповнювача. Варто зауважити, що економити на цьому етапі будівництва будинку, не варто, інакше ви зазнаєте дуже великих втрат в майбутньому, набагато більше, ніж ціна заливки фундаменту. Тому, краще рухатися по шляху надійності, а не економності. При приготуванні цементу стежте за тим, щоб вода була холодною, прозорою і чистою, без сміття.
Для приготування розчину для стрічкового фундаменту, потрібно змішати такі матеріали, як пісок, цемент і щебінка, у співвідношенні 2х1х2. Така суміш набагато важче, ніж звичайний розчин, без заповнювача, тому перш ніж його використовувати, потрібно приготувати грунт – він не повинен бути м'яким.
Крім того, простежте за тим, щоб подача розчину була можлива з будь-якої точки опалубки, приготуйте лопати, відра, а також на всякий випадок – лоток для бетону.

Безпосередньо перед тим, як почати заливку, почекайте 10-15 хвилин, щоб суміш настоялась. Під час заливки стежте за тим, щоб розчин рівномірно розподілявся по периметру, не пропускайте жодної дірочки, не можна допускати прогалини. Час від часу, вже залитий бетон, по всьому периметру пробивайте металевою арматурою.
Коли весь фундамент повністю залитий, потрібно його щільно утрамбувати, для цього можна застосувати глибинний вібратор для бетону. Якщо цього не зробити, тоді в фундаменті можуть залишитися повітряні пробки, що істотно знижує його міцність. В кінці потрібно розрівняти поверхню фундаменту за допомогою правила або шпателя.

будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65