ремонт фасаду
Будівництво, ремонт і оздоблення

Сучасний фасад будівлі

Замовити

Як відомо, зустрічають по одягу. Це відноситься не тільки до людей, але і до будівель. Адже так приємно працювати в гарному будинку. Сьогодні, крім традиційної «одежинки», будівля можна вдягнути і в сучасне вбрання.
  Так, наприклад, фасади зі скла можуть самі очищатися від незначних забруднень і контролювати кількість сонячного світла, що надходить всередину будівлі. При цьому, будівля виглядає не тільки красиво і сучасно, але і сучасно. Споруда може бути повністю бути покрито склом.
  Сполучні шви між плитами скла можуть бути замазані матеріалом одного зі склом кольору. А ширина таких швом не буває більше 20 мм. Тому надати будівлі сучасний і оригінальний вигляд легко, і не треба боятися, що скло може тріснути або навіть розбитися. Для фасадів використовується тільки товсте скло, яке дуже складно розбити. Воно витримає і серйозні перепади температур, і снігове навантаження.

До більш традиційному фасаду можна віднести і так званий вентильований фасад. Завдяки такому фасаду зовнішні стіни захищаються від перегріву і переохолодження. Також від згубного впливу дощу, снігу та вітру. Основна ідея вентильованого фасаду полягає в розташуванні фасадних плит на металевому каркасі на невеликій відстані від стіни. Такий фасад складається з двох шарів, між якими передбачається повітряна вентильована подушка. В першу чергу стіну утеплюють мінеральною матеріалом.
  Далі на спеціальний алюмінієвий каркас кріпиться декоративно-захисний матеріал, часто для цього використовують керамічний граніт. Завдяки сучасним технологіям можна отримати керамічний граніт самого різного кольору, фактури і розміру. Природно, що така система гарантує в будівлі оптимальний клімат, а кріплення плит виключає можливість їх випадання. Єдиним недоліком вентильованого фасаду вважається його висока металоємність.

будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65