будівництво лазні
Будівництво, ремонт і оздоблення

Будівництво лазні, сауни під ключ

Замовити

Будівництво лазні - трудомісткий процес, який складається з декількох етапів.
  Спочатку виконуються збір та підготовка матеріалів для лазні. Вигідніше будувати баню з дерева - це і красиво, також глибина фундаменту потрібно набагато менша, ніж при будівництві лазні з цегли. До того ж деревина лідирує на ринку будівництва дерев'яної лазні.
  Властивості деревини, а саме доступність, висока якість і відмінні фізичні властивості, плюс екологічність дозволяють випереджати інші будівельні матеріали. Баня з дерева буде завжди дихати. Влітку в такому приміщенні буде прохолодно, а взимку і під час парки стіни брусового будинку краще збережуть тепло.
  Далі йде підготовка і виготовлення фундаменту. Фундаменти бувають стрічкові і стовпчасті, вони закладаються на глибину промерзання грунту.
  Збірка основних стін лазні: для запобігання подальшої усадки стін, над віконними і дверними блоками слід залишати зазор.

 

Підготовка матеріалів для будівництва і складання даху лазні

Для зменшення тепловтрат горищне приміщення лазні повинно бути менше в порівнянні з горищем звичайного житлового будинку. Ухил покрівлі при будівництві лазні вибирають виходячи з виду покрівельного матеріалу, який планується використовувати.

Утеплення стін і підлоги лазні

 

Для швидкого нагрівання лазні і зменшення витрати енергії слід передбачити хорошу теплоізоляцію. Відчутний тепловий ефект дає монтаж теплоотражающих матеріалів безпосередньо в стіни.
  Далі можна проводити зовнішню і внутрішню обробку лазні; встановлювати і виводити димар; встановлювати двері, душ і лежаки; будувати ганок для лазні та оформляти фасад.
  Останнім етапом будівництва лазні є установка найважливішого елемента - печі. Найбільш прийнятним вважаються трьох- секційні печі, у яких перша секція- топка з дверцятами, колосником і піддувалом, друга секція- кам'янка, а третя секція- бачок з водою.

будівництво бані сауни будівництво бані сауни будівництво бані сауни

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65