будинок із дерева
Будівництво, ремонт і оздоблення

Будівництво з бруса: етапи робіт

Замовити

Міцність і надійність будинку з бруса залежить від якості лісу, від способу його обробки і, звичайно ж, від дотримання всіх правил технологічного процесу збірки. Саме про збірку дерев'яного будинку ми і поговоримо докладніше. Зазвичай будівництво будинку з бруса виконується в кілька етапів.

Етапи зведення будинку з бруса:

1. Підготовка будівельного майданчика. Основною умовою має стати зручний під'їзд до неї. Гроші, витрачені на організацію майданчика, з лишком окупляться під час основного будівництва.
  2. Будинок з клеєного бруса має відносно невелику вагу, тому немає потреби в потужному ґрунтовному фундаменті. Найкращим варіантом є використання таких матеріалів, як монолітні буронабивні палі із залізобетону. Зазвичай їх діаметр становить до 350мм.
  Вбиваються вони на глибину промерзання (приблизно 2 метри) по всьому периметру через кожні кілька метрів. Якщо основою будинку з бруса є залізобетонна монолітна плита, укладена на палі, а також стрічковий фундамент, то з приводу надійності такого будинку можна не турбуватися. Використовується він на будь-яких типах грунтів за винятком, мабуть, болотистих.
  Для бетонних робіт необхідна опалубка, для того, щоб домогтися рівної і гладкої поверхні, можна застосувати збірно-інвентарні щити. Поверхня цоколя покривається фарбою, або, за умови наявності більш-менш рівній поверхні, її можна облицювати, використовуючи фасадну плитку.
  3. Установка перекриттів і стін. Вагомим плюсом дерев'яного будинку є наявність необхідних пазів і запилів. Слід дотримуватися всіх правил зборки дерев'яних будинків, таких як, дотримання чистоти рук при роботі з брусом, укриття його від снігу і дощу, забезпечення належних умов зберігання.

Категорично заборонено ходіння по брусу і допуск намокання міжвінцевого утеплювача. Міцність дерев'яного будинку досягається завдяки потрійний обробці стін антисептиками (перша обробка відбувається ще в цеху, друга - при складанні стін, а третя - після завершення монтажу даху).
  Така технологія допомагає уникнути досить складного і тривалого процесу - перешлифовки стін як зсередини, так і зовні.
  4. Успіх завершення будівництва всього будинку багато в чому залежить від вдалого монтажу даху. Гарантією її довговічності є клеєні крокви. Слід не допускати використання сирих дощок з метою уникнення перекосу готової конструкції і порушення її герметичності.
  Всі використовувані в будівництві даху будинки з бруса балки і крокви ідеально підганяються за розміром для найкращої її надійності.
  Якщо ж погода не сприяє, застосовується наступна технологія. Після установки крокв забезпечується пароізоляція, потім укладаються рейки обрешітки, після них покрівельний матеріал або OSB-плити. Такий процес хоч і відрізняється великими часовими витратами і трудомісткістю, але завдяки наявності утеплювача зсередини, забезпечує надійний захист від будь-яких опадів і негоди.
  5. Установка дверних коробок і, бажано, дерев'яних євровікон з урахуванням фактора усадки стін. Визначається ступінь її значущості, яка у клеєного бруса зазвичай становить не більше півтора відсотків. Це означає, що необхідно забезпечити зазор в пару сантиметрів між верхньою балкою і дверними, а також віконними коробками.
  Досвідчені фахівці потім встановлять боки коробки, використовуючи спеціальні ковзаючі направляючі.
  Щоб новий дерев'яний будинок був красивим і затишним, радував довгі роки, краще довірити його будівництво професіоналам, які зроблять всі роботи максимально швидко і якісно.

будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65