будинок із каменю
Будівництво, ремонт і оздоблення

Будівництво кам'яних будинків, котеджів

Замовити

Будівництво будинків з каменю є однією з поширених технологій зведення приватних будинків. Багато асоціюють будинок з каменю з надійною фортецею. Але тут все ж є недолік - велика вартість матеріалів і будівельних робіт. Адже побудувати добротний кам'яний будинок за невелику суму грошей неможливо. Слід також враховувати велику тривалість часу, який витрачається на будівництво кам'яного будинку.

Будівництво будинків з цегли

 

У більшості випадків цегляні будинки були найміцнішими і багатими за своїм оформленням. Надійність цегли перевірена віками, за допомогою даного будівельного матеріалу здавна будувалися житлові будинки.

До переваг використання цегли в будівництві можна віднести:

  • швидкість зведення будівлі;
  • високу якість;
  • надійність;
  • красиво і багато виглядають.

При будівництві будинку з цегли будівельники можуть втілити самі мудрі і оригінальні архітектурні задумки - від класики до авангарду. До того ж, потрібно враховувати, що зведення цегляного будинку є одним з найдорожчих через трудомісткість робіт. Але, не дивлячись на це, експлуатаційний термін такого будинку значно більше, ніж у будинку побудованого, наприклад, з дерева. Отже, цегляний будинок довше буде радувати Вас своїми естетичними якостями.   Цегляний будинок стане кращим спадщиною для Ваших дітей, адже він зможе простояти майже 150 років. Перш ніж почати будівництво цегельного будинку , потрібно в обов'язковому порядку вивчити стан грунту на земельній ділянці. Це потрібно зробити для того, щоб можна було звести серйозний фундамент на ділянці, який зможе витримати масивну конструкцію цегляного будинку. Тільки переконавшись в тому, що земля підходить для будівництва, можна приступати до розробки проекту цегляного будинку.

Види цегли для будівництва будинку

 

Найбільш затребуваним видом цегли можна назвати керамічний. Керамічна цегла підрозділяється на два види: цегла пустотіла і повнотіла. Цеглі, що має порожнечі, властива відмінно утримувати тепло. Цеглу також розрізняють за видами обробки на рядову, яку використовується безпосередньо в будівництві, і лицьову, яку можна застосовувати в якості оздоблювального матеріалу фасадів будівель. Лицьову поверхню облицювальної цегли спеціально виготовляють гладкою. Декоративна цегла володіє глянцевим декоративним полімерним покриттям. Даний вид цегли використовують для більш складної кладки на фасаді будівлі, а також для декорування внутрішніх стін.

Для зручності цеглу виготовляють різних форм, наприклад, буває стандартний прямокутний, а також квадратна цегла з закругленими кутами. Такий різновид цегли дозволяє побудувати будинок з самої хитромудрої конфігурацією і по будь-якому архітектурному проекту. Правильно підібравши цеглу, Ви зможете побудувати колони, сходи, веранди і навіть арки будь-якої складності.
  Натуральний склад цегли робить цегляні будинки екологічно безпечними. До того ж атмосфера всередині цегляного приміщення сприятливо позначається на людині. Адже в такому будинку взимку буде завжди тепло і затишно, а в літню спеку будинок забезпечить комфортну для людини прохолоду. До того ж, цегла володіє відмінною шумоізоляцією.
  Керамічні блоки є дуже економічним будівельним матеріалом. Можливість підбору необхідного розміру дозволяє з граничною ефективністю будувати житлові та муніципальні будівлі. Зведення будинків з керамічних блоків передбачає можливість створення різних архітектурних форм. При переплануванні приміщень ідеально підходять керамічні блоки. На сьогоднішній день керамічні блоки займають лідируючі позиції з продажу на міжнародному будівельному ринку.

Технологія виготовлення керамоблоків

Керамічні блоки виготовляються з природної глини. А для того, щоб досягти ефекту пористості в глину додаються деревна тирса або полістирол, які за час термічної обробки в печі повністю згоряють, утворюючи на своєму місці мікропорожнечі.
  Ще одним сучасним будівельним матеріалом високої якості є керамзитобетонний блок. Даний вид блоків виробляється за технологією об'ємного вібропресування із суміші піску, бетону і керамзитового наповнювача. Така суміш складається з цементу ПЦ500-Д0, кварцового піску, керамзиту фракції 5-20 мм. Керамзитобетонні блоки характеризуються високою міцністю, що дає можливість застосовувати їх в будівництві несучих конструкцій, опорних колон і будівель промислового призначення. Крім того, керамзитобетонні блоки можна застосовувати і для зведення малоповерхових будинків, підвалів і цоколів. Залежно від того, яку мету переслідує застосування керамзитобетонних блоків, будь то зниження ваги всієї конструкції або поліпшення її тепло- і звукоізоляційних властивостей, порожнечі розрізняють за формою і розміром.

будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65