будівництво котеджу
Будівництво, ремонт і оздоблення

Етапи будівництва котеджу, заміського будинку

Замовити

Будівництво котеджу складається з певних етапів, які мають свою послідовність виконання. Складно віднести до будівництва котеджу покупку земельної ділянки та отримання дозволу на початок будівництва, але, тим не менш, без цього його просто не почати.

 

Послідовність будівництва котеджу:

  • Отже, ділянка знаходиться в вашому володінні, наступним кроком на шляху до готового будинку є визначення місця будівництва. Даний етап полягає в складанні проекту ландшафтного дизайну. У ньому враховується не тільки те місце, де буде побудований будинок, але і всі додаткові споруди.
  • На другому етапі здійснюється аналіз складу грунту, при якому враховуються численні природні чинники, здатні вплинути на довговічність котеджу, наприклад, паводкові і грунтові води, сольовий коефіцієнт грунтів тощо.
 

На будь-якому з цих етапів може бути вироблено безпосереднє складання дизайн-проекту котеджу. Як правило, його підготовка здійснюється поряд з ландшафтним дизайном, щоб все було в єдиному стилі. Саме в процесі розробки проекту котеджу вибирається матеріал будинку і кількість поверхів.
  На даний момент існує чотири типи котеджів по поверховості: мансардні, одноповерхові, багатоповерхові та комбіновані. Також є чотири типи котеджів в залежності від використовуваного матеріал при його зведенні: дерев'яні (будинки з бруса, оциліндрованих колод або дощок), цегляні, кам'яні та комбіновані.

  • Одним з найважливіших етапів будівництва котеджу можна назвати закладку фундаменту. Саме для цього проводиться аналіз складу грунту, так як найменший прорахунок може привести до серйозних наслідків: будинок піде під землю, почнеться перекіс стін або підуть тріщини. Уникнути таких наслідків можна, звернувшись до спеціалізованої компанії. Це повинна бути компанія, в штаті якої знаходяться працівники, що володіють хорошими знаннями, сучасними навичками будівництва і які мають не один рік стажу.
  • Після виготовлення фундаменту починається зведення стін. Технологія цього процесу може бути різною, оскільки залежить від використовуваного матеріалу і навичок будівельників. У каркасних будинках проводиться утеплення стін в процесі їх зведення з використанням матеріалів з високим показником теплоємності.
  • Коли зведення стін вважається закінченим, починаються покрівельні роботи. Для них за традицією найчастіше використовують шифер. На другому місці знаходиться пластмасова та металева черепиця, яка екологічно безпечна і більш практична. Дерев'яний дах зараз зустрічається набагато рідше, ніж раніше. Це пов'язано з тим, що деревина в якості покрівельного матеріалу має більш короткий, ніж всі інші покрівельні матеріали, термін служби. Так як через дах зазвичай йде близько третини всього накопиченого в будинку тепла, то для неї, так само, як і для стін, використовуються різні утеплювачі, а також герметики.
  • Після закінчення покрівельних робіт починається оформлення фасаду котеджу. Сюди можна віднести установку вікон, дверей і ставень, спорудження сходів і веранди, монтаж огорожі на балконі (якщо він виготовляється не з основного матеріалу, який був використаний при будівництві будинку).
будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65