будівництво мансарди
Будівництво, ремонт і оздоблення

Будівництво даху з мансардою

Замовити

Мансарди з кожним роком знаходять все більшу популярність. Їх будують з практичних, естетичних міркувань. Мансардою називають приміщення, що займає горищне простір, який може мати різне призначення, збільшувати корисну площу при мінімальній забудові місцевості. Існує маса проектів, що дозволяють зробити конструкцію максимально наближеною до задумом.
  Насамперед, перед тим як побудувати дах з мансардою , потрібно визначити мету використання горищного приміщення. Якщо воно призначене для відпочинку в літній час, облаштовувати необхідно відповідно, коли мова йде про житловий простір, використовуваний протягом усього року, слід подбати про утеплення стін.
  Потрібно вибрати вид даху - двосхилий або ламаний. Кожен із запропонованих типів має свої особливості, віддавати перевагу слід найбільш підходящому для призначення мансарди. Якщо планується жити в горищному приміщенні, краще побудувати ламаний дах, який забезпечить більше внутрішнього простору, що полегшує пересування.

Першим кроком процесу будівництва мансарди є зведення її стін. Потім відбувається установка кроквяних конструкцій з брусів, які в зборі утворюють каркас даху. Після укладання опорних блоків, що зміцнюють перший погон і середній, потрібно залити їх цементним розчином, а також для запобігання розтріскування стін. Потім потрібно змонтувати крокви. Виконати укладання скосів фронтонних стін, установку мансардних перегородок.
  Далі встановлюється решетування даху, після монтажу гаків для водостоку можна приступити до укладання черепиці.
  Слід пам'ятати, якщо мансарда буде призначена для постійного проживання, необхідно виконати її утеплення і звукоізоляцію. Матеріалу даного призначення досить, щоб вибрати найбільш підходящий. Після монтажу даху, його облицювання, утеплення, можна приступати до внутрішнього оздоблення, вид якого буде залежати від бажань власника.
  Облаштувати простір потрібно відповідно з його використанням, дуже гармонійно виглядатимуть дерев'яні або плетені меблі. Це додасть мансарді яскравості і гармонійності.

будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65