цокольний поверх
Будівництво, ремонт і оздоблення

Будівництво льоху в заміському будинку

Замовити

Напевно, взимку кожному хочеться побалувати себе врожаєм з власної грядки, а не виросшими в тепличних умовах, під впливом хімікатів. Побудувавши власний льох, ви отримаєте рішення цієї проблеми і зможете зберігати продукти круглий рік.
  Льох можна побудувати як на вулиці, так і в самому будинку - в літній кухні, сараї, гаражі.
  Починаючи будівництво погреба слід пам'ятати, що незалежно від конструкції і розмірів льоху в ньому завжди повинна підтримуватися оптимальна для зберігання продуктів температура, відносна вологість - 80-90%, рівень грунтових вод повинен на пів метра бути нижче льоху і, звичайно ж, льох повинен бути темним.
  Погреби класифікуються на три типи: повністю напівзаглиблені, заглиблені і наземні. Тип льоху вибирають виходячи з потреби в обсязі сховища, наявності місця і необхідних будівельних матеріалів. Почавши будівництво погреба , необхідно вирити котлован на обраному місці майбутнього льоху. Після цього треба почекати кілька днів, щоб виключити просочування ґрунтових вод. Якщо ж, все-таки, на дні котловану збирається вода, на дно укладають гальку або пісок, потім шар глини і після того як глина просохне - бетон.

Наступний етап - будівництво фундаменту льоху. Як матеріал використовують щебінь, залитий цементним розчином або бетонний розчин. Фундамент слід зробити таким, що б за розмірами він на 20 см був більше площі самого льоху.
  Для будівництва стін льоху можна використовувати азбестоцементний лист, цеглу, бетон або дерево. Після зведення стін виконують гідроізоляцію шляхом обклеювання, обмазування, глиняним замком або без нього.
  Для перекриття льоху в основному використовують стандартні залізобетонні плити. Стики герметизуються цементним розчином. Далі встановлюють люк, що закривається кришкою і теплоізолюють його. Льох обов'язково слід обладнати вентиляційною системою. Найкраще встановлювати витяжні і припливну труби, які треба розташувати в двох рівнях на різних місцях.

будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65