сонячні батареї
Будівництво, ремонт і оздоблення

Сонячні батареї

Замовити

Сонячні батареї - один з безпечних і екологічно чистих джерел енергії.
  Гелиосистема зазвичай поєднується з іншими джерелами енергії - електричними, твердопаливними котлами і навіть тепловим насосом.
  Принцип функціонування заснований на поглинанні випромінювання сонця і перетворення його в теплову енергію. Тепло далі можна використовувати для нагрівання води або інших потреб.
  Кількість необхідних сонячних батарей визначається за допомогою розрахунків, при яких враховується площа будинку, кількість проживаючих і інших чинників.
  Найбільш ефективно сонячні батареї проявляють себе в регіонах, де досить багато сонячних днів в році.

 

Різновиди сонячних батарей:

  • Плоскі - виробляються на основі алюмінієвого корпусу, всередині якого знаходиться панель з міді або алюмінію. Зовні знаходиться скло. Високоселективне покриття забезпечує поглинання сонячної енергії до 93-95%
  • Вакуумні трубчасті - мають високоселективне покриття. Даний вид вважається більш ефективним, завдяки властивостям вакууму погано проводити тепло. Тому втрати тепла менше, ніж в плоских. Але є і недолік - ймовірність поломки вакуумних трубок від погодних явищ (наприклад, град) більше.
 

Установка колекторів виконується на покрівлі будинку. На плоскій покрівлі встановлюються під кутом, на похилій - можливе кріплення до кроквяної частини або до металочерепиці. Потрібно враховувати те, що сонячні батареї створюють додаткове навантаження на дах будинку.
  В умовах підвищення цін на енергоносії сонячні батареї є одним з альтернативних варіантів отримання недорогої енергії.

будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65