сонячний колектор
Будівництво, ремонт і оздоблення

Сонячні колектори

Замовити

Сонячні колектори - головна частина системи нагріву води для побутових потреб з використанням енергії сонця. Крім цього, сонячні колектори можуть використовуватися як джерела енергії для систем кондиціонування та абсорбції холодильних установок.
  Сонячні колектори трансформують сонячну енергію в теплову, передаючи її теплоносію - воді або рідини, яка не замерзає. У літню пору сонячні колектори повністю забезпечують потреби в гарячій воді. Сонячні колектори можуть діяти в кліматичних зонах і в районах з низькою температурою - до -50 С.

 

Види сонячних колекторів:

  • вакуумні;
  • плоскі;
  • сонячні колектори.
 

Плоскі сонячні колектори перетворює енергію падаючого світлового потоку в теплову. Для регулювання температури поглинача використовується рідкий теплоносій.

Для того, щоб зменшити витік теплової енергії, сонячні колектори забезпечуються спеціальним склом з високим коефіцієнтом світлопропускання. Для стабільної роботи вся система повинна бути захищена від морозів і корозії.
  Так само, як і плоскі сонячні, вакуумні колектори перетворюють сонячну енергію, яка поглинається теплоносієм в тепло. Сонячне випромінювання потрапляє на внутрішню поверхню скляної трубки, на яку нанесено селективне покриття, де і перетворюється в тепло. У вакуумних сонячних колекторах реалізований замкнутий цикл, який можна порівняти з системою охолодження в автомобілі.
  Сонячні колектори застосовуватися як додаткові нагрівачі до основної системи водяного опалення. Найбільшого ефекту досягає використання сонячних колекторів в поєднанні з такими технологіями опалення як, водяні «теплі підлоги», теплові насоси, поліпшена теплоізоляція. Сонячні колектори можуть бути легко вбудовані в уже функціонуючі системи водяного опалення.

будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65