сонячні панелі
Будівництво, ремонт і оздоблення

Сонячні батареї для заміського будинку

Замовити

Сонячні батареї - це джерело альтернативної електроенергії, який перетворює сонячне випромінювання в електричну енергію. Діапазон використання енергії сонячних панелей досить широкий. Це може бути безпосередньо використання постійного струму, перетворення в змінний струм 220В, а також накопичення електроенергії в акумуляторах. Кількість електроенергії, виробленої сонячними батареями, залежить від інтенсивності освітлення в регіоні, чим менше похмурих днів, тим більше електричної енергії буде вироблено.
  Сонячні батареї можуть використовуватися як системи автономного електропостачання. Системи бувають пересувними і переносними, а також стаціонарними для забезпечення електрикою житлових будинків, виробничих будівель, генератором як постійного, так і змінного струму. Також сонячні батареї використовують для освітлення парків, вулиць, фасадів будівель. Сонячні батареї призначені, перш за все, для забезпечення електроенергією споживачів в районах з дефіцитом електроенергії або віддалених від основних постачальників, таких як атомні електростанції, гідроелектростанції, теплові та вітряні електростанції.

Коефіцієнт корисної дії (ККД) на сьогоднішній день не високий - всього 8-16%, але велика кількість сонячних батарей, зібраних в сонячні електростанції, в яких кількість сонячних батарей може досягати декількох сотень, а то і тисяч, виробляють таку кількість електроенергії, що її буде досить для невеликого міста або покриття добових пікових навантажень енергоспоживання. Крім цього, направляючи електроенергію в період енергетичної мінімуму на зарядку акумуляторних батарей або інших видів енергетичних акумуляторів, можна згладити загальну енергетичну залежність регіону.
  Сонячні батареї виробляються різної потужності - від 10 Ватт для підзарядки батареї автомобіля, яка підключається до прикурювача, до стаціонарних сонячних батарей з потужністю до 5 кВт, здатних живити електроенергією житловий будинок і складаються з таких компонентів, як контролер, акумуляторна батарея та інвертор.

будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65