тепловий насос
Будівництво, ремонт і оздоблення

Теплові насоси

Замовити

Опалювальні системи, що функціонують на базі теплових насосів, вже змінюють традиційні системи опалення та витісняють тверде паливо. Активне використання теплових насосів може стати одним з ефективних способів зменшення емісії вуглекислого газу, що подіє на зниження рівня глобального потепління. Спочатку застосування теплових насосів складалося тільки в кондиціонуванні повітря. Сьогодні вони застосовуються для обігріву житлових будинків за допомогою теплих підлог, для осушення ванних кімнат, для обігріву води та інших потреб.
  Теплові насоси - це прилади, які поєднують в собі джерело гарячого водопостачання, систему опалення та кондиціонування. Теплові насоси «перекачують» тепло з джерела низькотемпературного в високотемпературний. Вони дають можливість використовувати 80% низькотемпературної відновлюваної енергії навколишнього середовища. Тобто, споживачі оплачують лише 20% енергії, яка йде на роботу компресора. Вся інша енергія дістається безкоштовно.

Теплові насоси відрізняються за видами колекторів:

  • Тепловий насос з вертикальним колектором застосовує систему труб, які опускаються в свердловину до 50-150 метрів. На такій глибині температура завжди на одному рівні - близько 10 градусів, тому. Даний вид колектора є найбільш ефективним.
  • Водяний колектор - тепловий насос в якості джерела тепла використовує найближчі водойми. Переваги цього виду колектора - висока ефективність перетворення енергії, адже температура води, навіть взимку, завжди позитивна. Для установки теплового насоса з продуктивністю 10 кВт потрібно укласти в водойму контур в 300 метрів.
  • Повітряний колектор - повітря є найкращим джерелом тепла. Запаси його невичерпні, і для південних регіонів тепловий насос з повітряним колектором - найкращий варіант.
  • Горизонтальний колектор - тепловий насос використовує в енергію грунту, який є стабільним джерелом тепла. Тепловий насос потужністю 10 кВт вимагає ділянки землі площею близько 400 кв.м. При цьому трубопровід з циркулюючої рідиною поміщається в землю на глибину 1 метр.
будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65