цокольний поверх
Будівництво, ремонт і оздоблення

Будівництво цокольного поверху: за і проти

Замовити

При плануванні будівництва будинку виникає чимало роздумів про те, чи є резон закладати в план будівництво цокольного поверху .
  Для початку слід розібратися, що таке взагалі цокольний поверх. Існує кілька роз'яснень.
  Наприклад, на думку архітекторів, що цокольний поверх - це підвал, який намагається зайняти місце першого поверху, а з точки зору будівельників, поняття цокольний поверх розшифровується як поверх, розташований нижче рівня землі.
  Цілком зрозуміло, що будівництво цокольного поверху неминуче призведе до додаткових матеріальних витрат на будівництво.
  Якщо ви зібралися будувати цокольний поверх, то, в першу чергу, варто врахувати, що доведеться виконати великий обсяг земляних робіт.
  Як правило, такі роботи вимагають застосування спеціальної техніки, обладнання місць для зберігання і утилізації вийнятого ґрунту, що природно веде до додаткових витрат.
Зведення фундаменту при будівництві цокольного поверху передбачає використання великогабаритних фундаментних блоків.

Вручну такі блоки укласти на свої місця неможливо, що, знову ж таки, передбачає залучення до роботи спеціальної техніки.
  Крім цього, слід враховувати, що в багатьох випадках проведення великого обсягу земляних робіт призводить до того, що на поверхню виходять грунтові води, отже, вам доведеться провести будівництво досить потужною гідроізоляції.
  Вартість будівництва цокольного поверху можна віднести до недоліків цього виду будівництва, але в разі його зведення отримаєте ряд незаперечних переваг.
  Так, якщо ви здійснюєте будівництво будівлі в межах міста, то зайві квадратні метри вам явно не завадять. Використовуючи ці надлишки квадратних метрів на свій розсуд або здаючи їх в оренду, ви незабаром окупите всі витрати, понесені при будівництві цоколя.
  Будівля, побудована з цокольним поверхом, виглядає набагато більш респектабельно і надає споруді якийсь закінчений вигляд. Крім цього, цокольний поверх дозволить не турбуватися про навантаження, які дають стіни будівлі, що особливо актуально при деяких типах ґрунту, на яких здійснюється будівництво будинку.

будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65