розумний будинок
Будівництво, ремонт і оздоблення

Система «розумний дім»

Замовити

Все частіше на ринку будівельних послуг ми стикаємося з поняттям «розумний дім». Цей термін, як і багато інших прогресивні рішення, прийшов до нас із Заходу, але придбав у нас своє власне звучання, які адаптувалися до місцевих реалій. Якщо для Заходу це скоріше символ раціонального управління системами з метою економії, то для нас це скоріше символ комфорту.
  Вважається, що розумний будинок - це автоматизована система, яка забезпечує спрощене управління комунікаціями житла. Тобто власник будинку замість безпосереднього впливу на кожну з підсистем або їх елементів задає певну установку, а автоматизована система за встановленим алгоритмом дає керуючі команди всім відомим підсистем. Наприклад, власник може установкою одного лише режиму управляти спільно опаленням і вентиляцією приміщення. Або мультимедійної начинкою дому та освітленням. Характерно, що алгоритм і параметри дій керуючої системи вибираються саме відповідно до смаків конкретного мешканця, а не є стандартним для всіх.
  Найчастіше участь людини в управлінні взагалі не є необхідним - система «розумний дім» сама вибере послідовність дій в залежності від температури навколишнього повітря, часу доби або будь-який інший заздалегідь обумовленої ситуації.

Основні завдання системи «розумний дім»:

  • управління системами вентиляції, кондиціювання та опалення;
  • забезпечення надійної роботи систем безпеки. Зокрема, пожежної сигналізації і системи реагування, контролю доступу в житло, відеоспостереження, систем контролю витоків газу і протікання води;
  • управління системою освітлення;
  • управління автономним гарячим і холодним водопостачанням, механічними системами (відкриття шлагбаумів, воріт та ін.), Електроживленням, водовідведенням та каналізацією;
  • регулювання системи мультирум, роботи відео-, теле- та аудіотехніки, систем супутникового телебачення;
  • віддалене управління і стеження за будинковими системами і повідомляв про неполадки і інцидентах.

Необхідно відзначити, що сучасні технології дозволяють вибрати з усього переліку підсистем саме ті, управління якими найбільш критично для користувача. При потребі можна створити недорогу систему «розумний будинок» , яка дозволить створити сприятливі умови для енергозбереження та безпеки, а можна додатково нафарширувати її надкомфортно функціями.

будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65