усиление фундамента
Будівництво, ремонт і оздоблення

Посилення фундаменту - коли виникає необхідність

Замовити

У деяких випадках фундамент будинку потребує посилення основи, а також безпосередньо посилення самого фундаменту.
Перш за все, посилення фундаменту , особливо якщо це стрічковий фундамент, потрібне в тих випадках, коли будівлю або споруду деформовано, що може бути викликано неправильною роботою при монтажі фундаменту. Крім того, через таку деформації придатність будівлі ставиться під сумнів, більш того, будівля взагалі може бути визнано, що не підлягає ремонту, або навіть аварійною.
Така проблема може виникнути у тих будівель, які знаходяться в специфічних геологічних умовах, наприклад, якщо будівля споруджено поблизу набухаючих грунтів, а також при прояві зсувів та інших подібних явищ.

В таких умовах, в основному, проблеми виникають через неправильне проектування. Рідше проблеми пов'язані безпосередньо з неправильною експлуатацією будівлі, а також при будівництві.
Для того, щоб уникнути несприятливих наслідків, у таких випадках потрібне термінове зміцнення фундаменту будівлі.
Крім цього, зміцнення фундаменту потрібно і в інших випадках. Один з яких, при цьому він досить-таки поширений – зміцнення фундаменту у разі реконструкції, реставрації або перепланування будівлі. У такому випадку зміцнення потрібно лише тоді, якщо навантаження на фундамент буде збільшено, в порівнянні з тим, яке повинне бути за проектом. Це може бути пов'язано з тим, що використовуються інші матеріали – при реставрації будівлі. При реконструкції та перепланування – можуть бути добудовані нові поверхи, нові частини будівлі, а також може бути перерозподілене навантаження на фундамент.

будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65