установка газгольдера
Будівництво, ремонт і оздоблення

Індивідуальне газопостачання - установка газгольдера

Замовити

Все більше жителів заміських селищ турбує ціна питання опалення приватного будинку. Найдоступніше за ціною на сьогоднішній день паливо, що використовується для побутових потреб, - це газ. Але до сих пір основна маса дачних селищ без підключення до центральних магістралей газопроводу, що робить цей вид палива недоступним основному кількістю заміських споживачів.
  Але прогрес не стоїть на місці, і вже на ринку з'явилися пропозиції установки побутових ємностей, куди можна закачувати природний або скраплений газ. Ці ємності звуться газгольдери . У сучасному світі це не новинка. Даний вид газового обладнання широко і давно використовується на Заході, так і в пострадянському просторі, але тільки в промислових цілях, газгольдери використовуються давно. І ось зараз є можливість встановити його для побутових потреб, тим самим вирішити деякі проблеми.

 

Що собою являє газгольдер

 

Це монолітна ємність, що пройшла велика кількість випробувань, і яка може витримати певний тиск зсередини. Але його конструкція також добре витримує різні зовнішні навантаження, особливо, якщо це стосується зовнішнього впливу природи. До того ж, є певні норми і правила установки газгольдерів.

Наприклад, відстань від будинку до місця установки не повинно бути менше п'яти метрів, а глибина установки не повинна бути більше двох метрів рівня установки такого устаткування, як септики, гідранти і тому подібного. Установку газгольдерів повинні виконувати професіонали.
  Але багатьох жителів заміських селищ, які планують установку газгольдерів, хвилює все те ж питання вартості обладнання і його монтажу. Так, це не малі гроші. Але, як показує практика, це все ж буде дешевше, ніж підключення будинку до магістралі газопроводу. До того ж необхідно зазначити, що при виборі газгольдера немає необхідності в отриманні великої кількості дозвільних документів, як у випадку з підключенням газу. Це не тільки скорочує час доставки газу в будинок, але і набагато подовжує ваше життя.
  З газгольдером всього лише доведеться вибрати тип газового обладнання, їх кількість, проплатити його вартість і вартість монтажних і земляних робіт. Через кілька днів можна користуватися газом. До того ж газ, що поставляється дешевше, ніж електрика.

будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65