стовпчатий фундамент
Будівництво, ремонт і оздоблення

Влаштування стовпчастого фундаменту

Замовити

Коли місце для забудови нерівне або на місцевості завжди високий рівень грунтових вод, то для будівництва будинків можна використовувати такий тип фундаменту як стовпчастий. Варто зауважити, що підходить даний тип фундаменту тільки для будинків, які будують з легких будівельних матеріалів. Такий матеріал як цегла або блоки, стовпчастий фундамент буде вельми проблематично.
На цьому недоліки стовпчастого фундаменту закінчуються. Найголовнішою перевагою є простота і швидкість робіт, щоб зробити такий фундамент не потрібно замовляти ТВЕКС, адже не потрібно копати траншеї, а знадобляться тільки кілька окремих ям, які можна легко викопати вручну.
Також для облаштування стовпчастого фундаменту знадобиться набагато менше матеріалів, ніж для інших типів фундаменту. Тому вартість його значно нижче, ніж у інших.

Також такий фундамент не дає усадки, тому можна не боятися деформації будівельних матеріалів, і руйнування будівлі.
Стовпчастий фундамент має дуже просту і надійну конструкцію і зробити його можна навіть самостійно. Для цього необхідно по периметру викопати кілька ям, в які заливається армований бетон. Потім отримані стовпчики з'єднує зовнішній вінець, на який вже лягає сама будівля.
Такий фундамент ідеально підходить для дерев'яних і каркасних будинків, адже дерево не контактує з грунтом, і не забирає від неї вологу, в результаті деревина менше схильна до гниття і грибків. Тому термін експлуатації дерев'яних будівель, які стоять на стовпчастих фундаментах, значно вище.

будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65