утеплення будинку
Будівництво, ремонт і оздоблення

Утеплення котеджу, приватного будинку

Замовити

Затишок і комфорт в будинку залежить від того, наскільки добре він утеплений. Вибір утеплювача в подальшому визначає витрати мешканців будинку на опалення. Добре і грамотно виконане утеплення приватного будинку може знизити витрати в кілька разів. Тому дане питання при будівництві є одним з важливих.
  В основному перевага віддається кам'яній ваті. Товщина матеріалу підбирається відповідно до теплотехнічного розрахунку. Але вибір якісного матеріалу - це тільки половина справи. Щоб утеплення приватного будинку було ефективним, важливо технологічно правильно виконати його укладання.
  Утеплення підлоги в приватному будинку виконується з використанням лаг. Основною перевагою даної технології є відсутність мокрих робіт. Рекомендована відстань між лагами складає 580-590 мм. Якщо поверх знаходиться над приміщенням з підвищеною вологістю (наприклад, ванна кімната), необхідно додатково використовувати пароізоляційні плівки. На утеплювач укладається пароізоляційна плівка і QSB-плита. Далі вже можна укладати фінішне покриття.

Близько 15% тепловтрат припадає на підлогу першого поверху. Тому його утепленню слід приділити особливу увагу.
  Використання звукоізоляційних плит в перегородках між приміщеннями дозволяє знизити рівень шуму в 3-4 рази. Утеплення приватного будинку також включає утеплення мансарди (горищне житлове приміщення). Оскільки мансарда має найбільшу площу з усього будинку і має безпосередній контакт із зовнішнім середовищем, тепловтрати можуть становити до 25%. Застосування ефективних теплоізоляційних матеріалів істотно знижує втрати тепла. Плити кам'яної вати укладаються між кроквами з використанням пароізоляційний плівки. Обов'язковою умовою довговічності кам'яної вати є хороша вентиляція даху.
  Грамотно виконане утеплення приватного будинку забезпечує не тільки теплоізоляцію, але і захист від шуму.

будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65