фасадне утеплення
Будівництво, ремонт і оздоблення

Утеплення фасадів та стін будинку

Замовити

З усіх втрат тепла через стіни йде до 50%, тому ясно, що вигідніше один раз провести якісну теплоізоляцію, ніж постійно витрачати кошти на виробництво або покупку тепла. Зазвичай, утеплення всередині будівлі проводять тільки, якщо зовні ізолювати неможливо. Це пов'язано з тим, що у зовнішнього способу теплоізоляції є два серйозних переваги: не зменшується корисна площа всередині будинку і зростає здатність стін утримувати тепло (утеплена зовні стіна остигає в шість разів повільніше, ніж стіна, ізольована зсередини).

Переваги зовнішньої теплоізоляції:

  • стіна захищена від впливу опадів;
  • «точка роси» зсувається назовні, що дозволяє уникнути сирості;
  • зростає довговічність стін;
  • поліпшується режим паропроникності стіни;
  • в приміщеннях складається сприятливий мікроклімат;
  • поліпшується зовнішній вигляд будинку.

Зовнішнє утеплення ділиться на наступні типи систем:

  • з захисно-декоративним загородженням;
  • з оштукатурюванням зовнішньої частини будинку;
  • з облицюванням фасаду (цеглою або іншими матеріалами);
  • спеціальні для дерев'яних будинків.

Декоративний екран - найкращий захист будинку

У даного широко розповсюдженого способу є невеликий недолік - зниження паропроникності. Вирішується він просто: при установці системи, роблять вентильований проміжок між екраном і утеплювачем, який рекомендується робити з негорючого матеріалу. Плюсом даної методики є захист будинку від впливу атмосферних факторів і поліпшення вигляду будівлі. Через велику кількість наявних у продажу конструкцій екрану, серед яких можна підібрати будь-який колір і фактуру, ця система доведеться до місця в кожному архітектурному напрямку.

Фасад плюс штукатурка - це красиво і довговічне

Оштукатурювання фасаду починається з закріплення утеплювача на стіні. Це робиться механічно за допомогою каркасів, дюбелів або анкерів або клейовим способом. Утеплювачами служать пінополістирол, мінераловатні плити і піноізол. Потім в кілька шарів наноситься спеціальна штукатурка, що складається з полімерних і мінеральних компонентів. Вона міцна, водостійка і паропроникна, що дозволяє їй служити багато років, не втрачаючи привабливого вигляду. При цьому способі утеплення є ще одна перевага - створюються умови для прикрашання фасаду додатковими карнизами, пілястрами, напівколонами і іншими елементами.

Традиційне облицювання фасаду - надійний варіант

Для невеликих по поверховості будинків (не вище 2-3 поверхів) популярним залишається облицювання фасадів спеціальною цеглою, керамічними блоками або натуральним каменем. Для висотних будівель систему не застосовують через можливі проблеми з деформацією основної стіни або облицювання. Перевагою способу є хороша паропроникність і відсутність потреби в вентильованому проміжку.

Теплоізоляція дерев'яних будинків

Дерев'яні будинки теплоізолюють одним із таких способів:

  • Легка штукатурка. Найпопулярніший спосіб через невисоку вартість і екологічної чистоти. Шар за шаром накладають: клей, утеплювач, сітку, полімери, фінішне покриття.
  • Важка штукатурка. Зовнішня поверхня стіни покривається утеплювачем, а зверху - товстим шаром штукатурки. Необхідно працювати зі стіною і штукатуркою окремо.
  • Тришарова система утеплення. На стіну кріпиться теплоізоляція, а потім обкладається цеглою. Виходить недорого, але всередині може утворитися конденсат.
  • Зовнішнє утеплення . Як і в системі захисного екрану між облицюванням і теплоізоляцією залишають повітряний прошарок. Виходить естетично і довговічно.
будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65