вентильований фасад
Будівництво, ремонт і оздоблення

Вентильований фасад лазні, сауни

Замовити

Правильно влаштований фасад лазні дозволяє користуватися нею цілий рік. Сьогодні в будівництві стала використовуватися технологія «вентильованого фасаду», що дозволяє домогтися передових експлуатаційних якостей. Незважаючи на те, що система застосовується для зведення міських будівель і споруд, її можна оптимізувати і для заміських будинків, зрубів, лазень.
  У конструкції вентильованого фасаду є облицювальний матеріал і підсистема, яка кріпиться до стін заміського дерев'яного будинку або лазні, допускаючи повітряний проміжок для влаштування вентиляції.
  Баня, в якій влаштований вентильований фасад, майже на третину економиться електрична і теплова енергія за рахунок зниженою потреби в опаленні. При цьому всередині приміщення створюється висока здатність до термоізоляції, що дозволяє домогтися комфортного мікроклімату і оптимального поєднання вологості.
  Виконувати облаштування вентильованого фасаду лазні можна в будь-який час року.

Монтаж виконується за рахунок різних будматеріалів. Головне в цій системі - домогтися вільної циркуляції повітря, для цього використовуються спеціальні перфоровані металеві елементи, які кріпляться зверху і знизу в встановлюваної конструкції. Другим важливим завданням є правильний вибір і закріплення утеплювача. Це може бути мінеральна вата або мінераловатні панелі, які облицьовані полотном з скловолокна. Поверх кріпиться облицювальний матеріал, для якого підходить сайдинг, цементно-волокнисті плити, натуральний або штучний камінь. Кріплення можуть бути видимими, і невидимими. Для видимого способу використовують такі кріпильні деталі як кляммери, заклепки, саморізи, які вгвинчуються в несучу конструкцію, а їх головки служать для утримання облицювальних плит. У другому випадку механізм кріплення більш складний, з внутрішньої сторони облицювальних виробів виточують пази, які передбачені для розміщення кріпильних деталей.
  Вентильований фасад лазні захищає її конструкцію від негативного впливу зовнішнього середовища, він не вимагає ремонту в середньому протягом 50 років.

ремонт квартири ремонт квартири ремонт квартири

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65