обшивка сайдингом
Будівництво, ремонт і оздоблення

Сайдинг і його види

Замовити

Свого часу і виник термін - «сайдинг». Перший сайдинг виконувався з дерева - проста строгана і пофарбована дошка. Дуже легко і доступно. Але вона гнила, могла згоріти, тріскалася і втрачала свій колір, фарба швидко сходила, таку деревину з'їдали різні шкідники.
  Тому в середині двадцятого століття в Америці і Канаді стали виробляти вінілові фасадні панелі. Трохи більш довговічні, ніж дерев'яні, що не потребують догляду, легкі в монтажі. Паралельно з ними виникли і металеві панелі - металевий сайдинг, а також панелі з цементу - цементний сайдинг.
  Сьогодні існує значна різноманітність видів цього варіанту оздоблення фасадів і це змушує іноді навіть замислитися, що слід собі вибрати.
  Застосовується при будівництві промислових будівель, складів, ангарів та ін. Для того, щоб захистити метал від різних впливів з боку навколишнього середовища його покривають спеціальним покриттям, що захищає від корозії. Матеріал може бути різним за кольором. Недолік сталевого сайдингу полягає його великій вазі, що збільшує навантаження будинку на опору і тому потребує ретельного розрахунку на етапі проектування будівлі. Ще один недолік - сталь не відрізняється пластичністю і не відновлюється після випадкових вигинів, тобто вм'ятини залишатимуться весь час. Ще сталевий сайдинг має дуже високу вартість, а також споруди, облицьовані ним, виглядають не надто привабливо - кругом один метал.

Дерев'яний сайдинг

Формується з деревних волокон, спресованих під високим тиском. Матеріал покривається фарбою або лаком в декілька шарів - це виступає надійним захистом від агресивних впливів навколишнього середовища.

 

Якщо дерев'яний сайдинг порізати, то він нагадує МДФ. Тому він часто використовуються в оздоблювальних роботах всередині приміщення. Матеріал володіє істотними мінусами, головний з яких - його висока ціна і малий термін служби.
  Для того, щоб дерев'яний сайдинг служив тривалий час, необхідно постійно його фарбувати, просочувати. Крім появи щорічних проблем, пов'язаних з обробкою дощок, потрібно враховувати ще й те, що фарби або просочення для деревини коштують дорого. Крім того, дерев'яний сайдинг вбирає в себе всю вологу і легко горить. Тому він втрачає колишню популярність у покупців.

 

Цементний сайдинг

 

Його виробляють з цементу і целюлозного волокна. Основний плюс матеріалу в тому, що він вогнетривкий, а, отже, його можна легко використовувати в ремонті там, де пожежні служби пред'являють підвищені вимоги до безпеки. Мінуси цементного сайдинга: висока ціна; велику вагу, що вимагає масивної монтажної обрешітки; труднощі в процесі обробки - при його різанні з'являється кремнієва пил, від якої важливо захищатися масками. Для облицювання житлових приміщень цементний сайдинг використовується вкрай рідко.
  Також існує і більш сучасний варіант сайдингу - вініловий сайдинг, який зараз користується великою популярністю у покупців.

будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65