водяний насос
Будівництво, ремонт і оздоблення

Особливості водяних насосів

Замовити

Побутові водяні насоси , призначаються для прокачування і подачі води, а також підйому води з колодязів і свердловин.
  Всі типи даних агрегатів виробляються з високоякісних матеріалів, що забезпечують максимальну пропускну здатність приладів і тиск. Внутрішня спеціальна поверхня обладнання значно зменшує проблеми, що виникають через охолоджуючих, неякісних рідин і перешкоджають налипання на внутрішню поверхню насоса, що містяться в даних рідинах дрібних частинок.
  Таким чином, агрегату забезпечується максимальний захист від корозії при взаємодії з водою. Ущільнений корпус валу крильчатки і високоякісні кріплення, в свою чергу забезпечують стійкість не тільки до підвищених радикальним і осьовим навантаженням, але також і забезпечує досить високу несучу здатність. Механічні стандартизовані ущільнення відмінно запобігають можливим появи різних протікань, які, практично завжди, є причиною заміни водяного насоса.
  Дане обладнання чудово підходить для перекачування води, зрошення газонів і садів, овочевих і фруктових посадок, сільськогосподарських хімікатів і т. Д.
  Водяний насос є на сьогоднішній день найважливішим інструментом для вирішення різних сільськогосподарських, комерційних або побутових завдань.

До водяних насосів відносяться циркуляційні прилади, поверхневі агрегати, обладнання для свердловин і колодязів.
  Циркуляційний насос є невід'ємною частиною систем гарячого водопостачання та опалення. Вони призначені для забезпечення руху теплоносія по замкнутій системі, а також рециркуляції. Дане обладнання ділиться на дві великі групи, які відрізняються конструктивним рішенням, так звані «сухі» і «мокрі» роторні насоси.
  Поверхневі агрегати, або як їх ще називають, центробіжні насоси, використовуються в самих різних промислових і побутових областях, для перекачування чистої води. Багато систем водопостачання оснащені саме таким обладнанням, яке має досить просту конструкцію.
  Прилади для свердловин мають досить велику сферу застосування, їх використовують як у водопостачанні житлових об'єктів, так і в роботі на невеликих водопровідних станціях в агротехнічних, зрошувальних системах або при перекачуванні води.
  Занурювальне обладнання для колодязів використовується для водопостачання з різних резервуарів - колодязів, різних джерел, резервуарів, водойм. Такі агрегати, шляхом їх безпосереднього занурення в воду, забезпечують підйом води з такої глибини, яка недоступна ніяким ежекторним, центробіжним насосам. На відміну від приладів для свердловин, обладнання для колодязів менш чутливе до різних, що містяться у воді, твердих частинок.

будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65