дах
Будівництво, ремонт і оздоблення

Вибір покрівлі для будинку

Замовити

Будівництво будинку починається з визначення розмірів і конфігурації основних складових. Особлива увага приділяється стінам і внутрішніх приміщень, але багато хто забуває про важливу частину будинку - дах.
  Найчастіше даху ділять на скатні і плоскі. Похилі дахи мають нахил, завдяки чому опади благополучно з неї відходять. За кількістю скатів вони бувають одно-, дво-і чотирьохскатні. Під дахом такого будинку є місце для горища, який крім функції додаткового приміщення, створює ізоляційний простір.
  Але вибрати форму для даху будинку ще недостатньо. Потрібно правильно підібрати покрівельний матеріал, інакше будівництво будинків буде незакінченим. Вибір матеріалу для покрівлі слід починати оцінки можливостей кроквяної системи та побажань.

Покрівельні матеріали бувають різними за своєю вагою. Цей момент більшість будівельників самоучок не враховує. Для укладання шиферу може згодитися одна система крокв, а для натуральної черепиці потрібно в рази потужніший. Крім ваги матеріалу для покрівлі потрібно враховувати і вітрове навантаження.
  При збільшенні потужності кроквяної системи потрібно більш суттєва підтримка, тобто товщі стіни. Вони ж, у свою чергу, зажадають більш серйозного фундаменту. На цьому прикладі чітко видно, що з дахом і покрівельними матеріалами потрібно визначатися на найпершому етапі. Саме коли відбувається прорахунок всіх параметрів, аж до фундаменту, слід враховувати і покрівлю.
  Але красиво це не означає важко і дорого. Сучасні матеріали дають можливість зробити легку і красиву покрівлю , яка витримає натиск всіх атмосферних стихій.

будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65