заміський будинок
Будівництво, ремонт і оздоблення

Переваги та недоліки заміської нерухомості

Замовити

Будівництво заміських будинків набуває все більшої популярності, і, мабуть, зараз найкращий момент втілити свою мрію в реальність.
  Будівництво будинків в заміській зоні приваблює сучасних покупців своїм ухилом в екологічність, економічність і престижність. Заміський будинок в сучасному поданні є тим місцем, де можна відпочити від повсякденності великого міста і не відмовляти собі в звичному комфорті.
  Важливим фактором, є той факт, що будівництво заміських будинків вигідно відрізняється в фінансовому плані. Якщо порівнювати заміський будинок з міською квартирою, то за ту ж суму, за містом ви отримуєте більше квадратних метрів з тим же (або навіть більшим) рівнем комфорту. При цьому не важливо, чи займаєтеся ви будівництвом будинків самостійно, наймаючи забудовника, або купуєте вже готову нерухомість в котеджному селищі - це все одно буде вигідніше ніж купувати нерухомість того ж класу в межах міста.
  А той факт, що будівництво будинків за містом - бурхливо розвивається ринок, тобто припущення, що в подальшому заміська нерухомість залишиться такою ж привабливою у фінансовому плані. Велика кількість пропозицій на будь-який смак народжує конкуренцію, яка дозволяє цінам на будівництво будинків залишатися привабливими для їх майбутніх власників. Також привабливість заміських будинків робить цю нерухомість непоганим фінансовим вкладенням, що, звичайно ж, є ще одним приємним плюсом.
  Будівництво заміського будинку крім фінансових вкладень займе ще і пристойну кількість часу (за винятком варіантів з покупкою вже побудованого житла).

При будівництві будинку «з нуля» знадобиться чекати кілька років до того щасливого моменту, коли ви зможете відпочити в будинку своєї мрії. Заливка фундаменту, зведення стін, внутрішнє оздоблення - все це часові витратні процеси. Правда, існують сучасні технології, які значно прискорюють будівництво будинку. Наприклад, екологічно чистий зруб може бути привезений на вашу ділянку вже зібраним, а деякі компанії зберуть ваш будинок як конструктор, всього за кілька тижнів, були б фінанси і бажання.
  Інше важливе питання, яке знову ж постає при будівництві заміського будинку - це комунікації. Найнадійніший варіант вирішення проблем з такими комунікаціями як трубопровід, газопровід, мережі електроживлення, це не будувати там, де цього ще немає. Намагайтеся вибирати ділянку для будинку не тільки по зручному розташуванню і красивій місцевості, але і не забувайте про «сусідів», наявність поруч іншої нерухомості з уже проведеними комунікаціями.
  Як і в будь-якій іншій справі, якщо не вистачає вміння самому, в будівництві будинку, можна позбутися від маси проблем передавши питання в руки професіоналів. Купуючи ділянку в котеджному селищі, ви автоматично позбавляєте себе від питань з комунікаціями і іншими організаційними питаннями. Залишається тільки вибрати ділянку, вибрати із запропонованих забудовником проектів (або ж скористатися послугами архітектора і розробити свій проект), і чекати дати здачі будинку, або ж в'їжджати в уже побудований будинок.
  Сучасний заміський будинок володіє всім тим, що будь-яка людина хоче від свого житла. Багато хто готовий проміняти метушливе місто на заміське спокій і безтурботність. З розвитком транспортної системи, все більше і більше людей отримає можливість жити за межами міста і їздити на роботу в місто. Займаючись будівництвом заміського будинку , ви купуєте комфортну і цінну нерухомість, масу позитивних емоцій, заміну або альтернативу міській квартирі.

будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65