ландшафтний дизайн
Будівництво, ремонт і оздоблення

Ландшафтний дизайн в заміському будинку. Облаштування прибудинкової території

Замовити

Щоб ландшафтний дизайн приносив не тільки естетичне задоволення, а й виконував інші практичні функції, потрібно дотримуватися правил при його облаштуванні.
  Озеленення ділянки виконує також функцію декорування. Правильно підібрані рослини дозволяють милуватися ними довгий час протягом року. Завдяки дерев і чагарників також можна поліпшити звукоізоляційні характеристики будинку.
  Перед висадкою рослин на ділянці необхідно підготувати грунт. Оптимальний час для цього - в процесі будівництва будинку.
  Вирівнювання землі на ділянці виконується з використанням глини. Хорошим субстратом є суміш піску, торфу і глини.
  Вибір рослин при ландшафтному дизайні обумовлений кліматичними умовами на ділянці. Якщо планується вирощувати на ділянці садово-городні плоди і овочі, необхідно ту частину ділянки удобрити перегноєм. Також в підгодівлі потребують і квіткові рослини.

Також при висадці дерев потрібно визначитися, яку функцію вони будуть виконувати, крім декоративної. Це може бути захист від очей сторонніх, захист від променів сонця в жаркі дні.
  Відстань між деревами має бути не менше 1 м (для кореневої системи). Слід уникати висаджувати дерева під телефонної та електричної лініями.
  При ландшафтному дизайні особлива увага приділяється газону. Необхідно висадити оптимальну кількість насіння, щоб газон не був занадто рідкий або густий. Дуже красиво виглядає декорування газону з використанням білої гальки або мармурової крихти.
Ландшафтний дизайн - це завжди творчий підхід з використанням знань про рослини і деревах. При облаштуванні ділянки практично немає обмежень для фантазії.
Для прорахунку ціни на розробку проекту ландшафтного дизайну надсилайте нам фото, план та розміри ділянки, ваше бачення та побажання.

ландшафтний дизайн ландшафтний дизайн ландшафтний дизайн

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65