Будівництво, ремонт і оздоблення Послуги / Будівництво котеджів

Будівництво котеджу, заміського будинку

 

Будівництво котеджів - це творчий і трудомісткий процес. Серед численних етапів будівництва є такі, на яких не можна заощаджувати.
  Зведення будинку, котеджу в першу чергу, проходить через основний етап - проектування. Маючи готовий проект, замовник практично застрахований від різного роду несподіванок, пов'язаних з вартістю робіт, термінами або кінцевим результатом.

Замовити

Етапи проектування

 
  • архітектурна ідея. На цьому етапі здійснюється опрацювання самої ідеї: накидається стиль котеджу, прочерчиваются основні елементи;
  • ескізний проект. Ескізне проектування грає більш важливу роль. При ескізному проектуванні в основному опрацьовуються фасади, виконується побудова поверхового плану, визначаються розміри приміщень і загальна площа котеджу. Залежно від того, наскільки правильно буде розроблений проект, залежить і кінцевий результат.
Технології будівництва будинків
Виготовлення модульних будинків
Будівництво будинку з костри коноплі
Будівництво каркасно-солом'яного будинку
Будівництво будинку з цегли
Будівництво каркасного будинку
Будівництво дерев'яного будинку
Будівництво будинку з газобетону
Будівництво будинку з керамоблока

Також виконується додаткове ескізне проектування, в процесі якого опрацьовуються конструктивні особливості. При цьому проектуванні визначається матеріал фундаменту і стін, різні інженерні комунікації та ін.
  Тільки після виконання перерахованих вище робіт і попередніх розрахунків можна назвати вартість будівництва котеджу . Однак вартість може змінюватися в залежності від внесених коригувань.

будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65