Будівництво, ремонт і оздоблення Послуги / Будівництво котеджів

Будівництво котеджу, заміського будинку

 

Будівництво котеджів - це творчий і трудомісткий процес. Серед численних етапів будівництва є такі, на яких не можна заощаджувати.
  Зведення будинку, котеджу в першу чергу, проходить через основний етап - проектування. Маючи готовий проект, замовник практично застрахований від різного роду несподіванок, пов'язаних з вартістю робіт, термінами або кінцевим результатом.

Етапи проектування

 
 • архітектурна ідея. На цьому етапі здійснюється опрацювання самої ідеї: накидається стиль котеджу, прочерчиваются основні елементи;
 •  
 • ескізний проект. Ескізне проектування грає більш важливу роль. При ескізному проектуванні в основному опрацьовуються фасади, виконується побудова поверхового плану, визначаються розміри приміщень і загальна площа котеджу. Залежно від того, наскільки правильно буде розроблений проект, залежить і кінцевий результат.
 • Технології будівництва будинків
  Будівництво будинку з костри коноплі
  Будівництво каркасно-солом'яного будинку
  Будівництво будинку з цегли
  Будівництво каркасного будинку
  Будівництво дерев'яного будинку
  Будівництво будинку з газобетону
  Будівництво будинку з керамоблока

  Також виконується додаткове ескізне проектування, в процесі якого опрацьовуються конструктивні особливості. При цьому проектуванні визначається матеріал фундаменту і стін, різні інженерні комунікації та ін.
    Тільки після виконання перерахованих вище робіт і попередніх розрахунків можна назвати вартість будівництва котеджу . Однак вартість може змінюватися в залежності від внесених коригувань.

  Телефонуйте!

  Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

  (044) 383-58-36; (063) 025-51-65