загородный дом
Будівництво, ремонт і оздоблення

Розрахунок будівництва заміського будинку

Замовити

Перш ніж виконувати розрахунок будівництва заміського будинку, необхідно провести ряд підготовчих заходів на відведеній ділянці. Спочатку необхідно провести інженерні вишукування. Дуже важливо визначити глибину залягання грунтових вод і якість грунту.
  Майбутньому власнику заміського будинку необхідно мати цю інформацію перед тим, як вести розрахунок будівництва будинку. Якість грунту визначає конструкцію фундаменту і глибину його залягання. У тому випадку, коли ділянка розташована на скельному масиві, то фундамент можна закладати неглибоко. Але коли грунт глинистий і грунтові води залягають на малій глибині, фундамент для будинку необхідно закладати більш масивний. У деяких випадках доводиться навіть прокладати дренажну систему і проводити процедуру водозниження. На цьому етапі важливо дізнатися основні характеристики земельної ділянки.

Вибір проекту для заміського будинку

Розрахунок будівництва будинку слід довіряти перевіреним фахівцям. Але перед цим треба їх залучити до проектування будинку. На сьогоднішній день проектів повторного застосування розроблено дуже багато. Є можливість вибрати відповідний проект за власними уподобаннями. Відразу треба відзначити, що за витратами це прийнятний варіант. Але є замовники, які вважають за краще оригінальні розробки. І з великим бажанням беруть участь в розробці проекту. Зрозуміло, в цьому випадку вартість проекту буде вище і витрати доведеться включити в розрахунок будівництва будинку.

Складання кошторису витрат

Після того, як в руках у забудовника з'явився проект, можна приступати до складання кошторису витрат на будівництво. Складання кошторису - це, по суті, і є розрахунок будівництва будинку тільки в розрізі витрат. Крім цього доведеться проводити і інші, найчастіше, організаційні розрахунки. Але про це мова піде нижче. Треба сказати, що кошторис складний в розробці документ. Можна, звичайно, скласти список передбачуваних витрат, що називається, на око. Але навіть для професійного будівельника така справа вимагає посидючості, зібраності і зосередженості.

У зв'язку з цим слід зазначити, що будівництво заміського будинку - процес творчий. Оскільки жорстких шаблонів в цій справі не існує - завжди є кілька варіантів для вибору. Тому, коли ведеться розрахунок будівництва будинку, необхідно враховувати кожну дрібницю. Для фарбування підлог можна вибрати фарбу дешевше і дорожче. Точно так само йде справа і з застосуванням інших матеріалів. Класичний процес складання кошторису починається якраз з обліку дрібних витрат. Потім всі вони підсумовуються, і в підсумку формується загальна сума, яка потрібна на зведення будинку.

Оптимізація витрат

Коли кошторис витрат сформовано, розрахунок будівництва будинку ще не завершений. На наступному етапі необхідно узгодити його з підрядником. Про те, як потрібно підходити до вибору підрядної організації потрібно вести окрему розмову. В даному випадку достатньо сказати, що справа ця відповідальна. Будівництво будинків ведеться за відпрацьованою часом технології. Основна складність полягає в тому, щоб будівельники чітко слідували цим технологіям. У тому випадку, коли тесля або муляр відноситься до справи абияк, високої якості виконання робіт домогтися складно.
  І навіть найточніший розрахунок будівництва будинку залишиться благим побажанням. Так ось, коли підрядник визначений, необхідно спільно з виконавцем робіт провести узгодження і, відповідну, коригування кошторису витрат. Це потрібно зробити в обов'язковому порядку, оскільки закуповувати матеріали і комплектуючі вироби будуть будівельники. Як показує практика, у них в наявності є багато позицій з переліку цих самих матеріалів. І, що цікаво, за ціною нижче, ніж закладено в кошторисі. По завершенню узгодження можна сказати, що розрахунок будівництва будинку закінчено, і потрібно визначати джерела фінансування. На які гроші будувати будинок кожен вирішує сам.

будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65