строительство коттеджа
Будівництво, ремонт і оздоблення

Будівництво будинку своїми руками

Замовити

Сьогодні побудувати будинок своїми руками - цілком реальне завдання. Звичайно ж, необхідно врахувати величезну кількість нюансів, розібратися в схемах інженерних комунікацій, підібрати якісну матеріально-технічну базу для будівництва, оформити відповідні документи. На це може піти багато часу і сил. Однак всі докладені зусилля однозначно того варті, адже будинок для родини - найкраща інвестиція в майбутнє.

Переваги власного будинку

 

Головні плюси будівництва приватного будинку - можливість вибрати розмір житлоплощі і зробити планування під себе. Якщо дозволяє бюджет будівництва, на своїй ділянці можна звести не один поверх, а два, три і навіть більше, поруч побудувати гараж, організувати басейн і тренувальний майданчик.
Також слід згадати про незалежність в плані теплопостачання будинку. Індивідуальна опалювальна система з теплими підлогами забезпечить максимально комфортне проживання, адже ви самі будете контролювати обігрів, подачу гарячої і холодної води.
Крім цього, є можливість зробити будинок автономним, тобто повністю незалежним від газових магістралей, електромереж, централізованого водопостачання та інших комунікацій. Біля садиби можна пробурити свердловину на воду і організувати каналізацію, поставити сонячні панелі або вітряну міні-електростанцію для вироблення електрики, встановити комплекс спецобладнання «розумний дім».
Варто відзначити й інші переваги власного будинку. На присадибної території не страшно відпускати дітей гуляти одних, адже за ними можна спостерігати через вікно. Біля будинку легко облаштувати велику ігрову площадку, щоб у малечі було свій світ розваг. Крім того, на приватній території набагато простіше утримувати домашніх тварин. Обзавестися можна не тільки папугами і хом'яками (як в тісноті міської квартири), але і кішкою, а також собакою (вони будуть на вільному вигулі), і навіть конем.

Будинок своїми руками: з чого почати

Якщо ви вже купили ділянку землі і плануєте будівництво власного будинку, потрібно врахувати багато нюансів. Є роботи, які необхідно зробити в першу чергу, інші - пізніше, а деякі і зовсім можна відкласти. Так з чого ж почати?

Перед тим, як приступити до розробки проекту будинку, потрібно виконати інженерно-технічні роботи, щоб визначити глибину залягання водоносного горизонту. Це дасть базову інформацію про те, якого типу будинок можна будувати, який зробити фундамент, чи можна облаштовувати підвал і т.п.
Необхідно пробурити кілька свердловин, після чого провести топографічну зйомку земельної ділянки. Це допоможе визначити план будівництва будинку . Потрібно розуміти, роботи такого типу людина без досвіду самостійно виконати не зможе, а тому варто звернутися до фахівців. Якість і безпека в цій справі - понад усе.

Далі послідовність дій виглядає приблизно так:

1. Потрібно заміряти і накреслити план ділянки, на якому буде побудований житловий будинок, з урахуванням допоміжних будівель, зон озеленення, інженерних комунікацій.
2. Наступний етап - складання плану будинку. Необхідно визначитися з кількістю поверхів, спальних кімнат і віталень, розташуванням санвузлів і вентиляційних каналів в них, кухні, технічних приміщень для різного функціонального обладнання (водонагрівачів, теплогенераторів, фільтрів для води і т.д.). Також потрібно продумати місця розташування вікон, дверних блоків, сходів.
3. Заздалегідь слід проконсультуватися з юристом і подбати про правильне оформлення документації на будівництво. Це обов'язкова процедура, яка в подальшому гарантує отримання повного пакета документів на вже готовий будинок. 4. Після цього можна приступати до підрахунками фінансових вкладень в будівництво. Потрібно враховувати вартість матеріалів і всіх технічних засобів, які будуть задіяні, оплату роботи фахівців.
Варто мати на увазі, що навіть при великому бажанні зробити все самостійно, зовсім без залучення професіоналів побудувати будинок не вийде. Для виконання інженерних робіт доведеться залучити кваліфікованих фахівців. Приватний будинок - не тільки приватність, багато вільного простору і комфорт для всієї родини, а й високий рівень фізичної безпеки.

будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65