стиль интерьера
Будівництво, ремонт і оздоблення

Вибір стилю інтер'єру

Замовити

Отже, найголовніше, що потрібно зробити, і від чого буде залежати вся подальша робота - це вибір стилю інтер'єру у вашому домі. При цьому важливо враховувати всі особливості кожного приміщення - від розташування вікон до висоти його стель. Це важливо в тому випадку, якщо ви хочете весь будинок зробити в одному стилі. Але іноді хочеться, щоб в кожній кімнаті панувала своя власна атмосфера, що досягається вибором різних стилів інтер'єру для різних кімнат в будинку.
  Сьогодні важко визначити популярність будь-якого окремого стилю, оскільки у кожного з них - від класичного і ретро до етнічного - є свої шанувальники, які впевнені в тому, що улюблений ними стиль єдино кращий. Втім, це навіть добре, оскільки є можливість вибору з величезної «стильного асортименту», з яким вам запропонує ознайомитися кожна поважаюча себе дизайнерська компанія.

Гармонія в дизайні інтер'єра

Найголовніше при виборі стилю інтер'єру - це гармонія, поєднання кольорів і фактур, що радує око і душу, а також зручність і функціональність, оскільки навіть в самому розкішному інтер'єрі важко відчувати себе комфортно, якщо дизайнер забуде про природних людських зручності. Ви будете почувати себе в своєму будинку після проведення елітного ремонту, як на острові, де панує атмосфера спокою й умиротворення, тільки в тому випадку, якщо дизайнер зможе з'єднати всі побажання і потреби з особливостями приміщення в єдине ціле.

Коли придуманий дизайн-проект створений і повністю продуманий, настає час узгоджувати його з будівельною компанією, яка повинна підготуватися до наступного етапу: придбання всіх необхідних будівельних та оздоблювальних матеріалів. Серйозна компанія візьме на себе всі ці питання, однак, це не означає, що ви побачите все куплене, тільки коли ремонт буде закінчено. Уже в процесі придбання матеріалів, ви можете висловити свою думку, якщо вважаєте, що щось не відповідає створеному проекту. Те ж саме стосується всіх важливих і серйозних питань щодо майбутнього ремонту.

Ремонт елітного рівня

Ремонт елітного рівня - це використання дорогих матеріалів і сучасного технічного обладнання. Це може бути і венеціанська штукатурка , і червоне дерево (або інші цінні деревні породи), природні камені високої якості обробки, справжній мармур і, що теж має місце , чисте золото. Хоча, в більшості випадків використовують позолоту або латунь, яка при певній обробці має схожий з золотом зовнішній вигляд. Саме ці матеріали і відрізняють елітний ремонт від звичайного, при творі якого настільки дорогі матеріали не застосовують.
Надихнути, і зважитеся втілити свої фантазії в життя, скориставшись допомогою досвідчених дизайнерів. Адже хочеться жити не в сірій і безликої коробці, а в гідному житло, де все радує душу і серце, де можна буде отримувати заряд енергії щоранку.
Краще один раз заплатити високу ціну, і отримати гідний інтер'єр, ніж щороку переклеювати шпалери або підфарбовувати стіни.

дизайн інтер'єру дизайн інтер'єру дизайн інтер'єру

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65