Будівництво, ремонт і оздоблення Послуги / Дизайн інтер'єру

Розробка дизайн-проекту інтер'єру

Перед ремонтом квартири багато хто задається питанням як краще оформити кімнату, розставити меблі, які вибрати тони та оздоблювальні матеріали. Для цього існує таке поняття, як розробка дизайну інтер'єру .
  Перше, з чого починається робота, це бесіда дизайнера з замовником. Фіксуються ідеї, думки, побажання. Далі розробляється кілька ескізів, серед яких вибирається вже один. Цей варіант уточнюється, коригується і виводиться попередній результат у вигляді візуалізації з калькуляцією витрат матеріалів.
  У процесі виконання робіт по задуманому дизайн-проекту дизайнером виконується супровід і контроль. Адже дуже важливо, щоб всі тони поєднувалися і гармоніювали, а остаточний результат збігався з задуманим.

Варіанти дизайн-проектів

 

Існує 2 варіанти дизайн-проекту: стандартний і бюджетний.  

 • Бюджетний дизайн передбачає візуалізацію з урахуванням побажань клієнта. Сюди входить мінімальний комплект документації без деталювання і калькуляції
 •  
 • Розроблення стандартного дизайн-проекту включає кілька попередніх варіантів, повний комплект креслень і розрахунків, допомога дизайнера у виборі матеріалів, контроль за виконанням будівельниками і ін.
 • Типи дизайна приміщень
  Дизайн 1-кімнатної квартири
  Дизайн 2-кімнатної квартири
  Дизайн коттеджа
  Дизайн офісу
  Дизайн ванної кімнати
  Дизайн кухні
  Еко-дизайн
  Дизайн дачного участка
  Ладшафтний дизайн

  Телефонуйте!

  Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

  (044) 383-58-36; (063) 025-51-65