будівництво котеджу
Будівництво, ремонт і оздоблення

Життя в заміському будинку, котеджі

Замовити

Багато міських жителів вважають за краще переїжджати за місто або навіть в сільську місцевість, в залежності від частоти необхідного приїзду в місто. Сучасна людина звикла до комфорту і певного укладу життя, тому найкращим варіантом буде будівництво котеджу з усіма комунікаціями та сучасними технологіями.
  Перш за все необхідно визначитися з типом фундаменту. Якщо грунт простий, тобто без наявності сильної вологості, то стандартного стрічкового фундаменту цілком достатньо. Від грунту буде залежати, чи буде потрібно рити котлован або ж можна обійтися траншейним методом. Глибина закладки підстави також має значення. Краще укласти фундамент трохи нижче рівня промерзання грунту, щоб уникнути деформації будівлі.

Основний матеріал для стін може бути різним. Тут все визначається фінансовими можливостями і швидкістю будівництва в цілому. Багато хто віддає перевагу дерев'яному будинку в зв'язку з його натуральністю і високими експлуатаційними властивостями. Так, вони не вимагають серйозного утеплення, їх конструкція досить легка, так що немає необхідності зміцнювати фундамент, та й з естетичної сторони будинку з дерева виглядають привабливо. Можна навіть не робити серйозну внутрішню обробку, якщо обраний оброблений брус .
  Також не рідко будівництво котеджу виконується з цегли або різних блоків. Головна їхня перевага - терміни зведення, професійні муляри впораються з цим за кілька днів. До того ж потім можна відразу переходити до обробки. Якщо правильно спланувати всю роботу і є гроші, то побудувати будинок для постійного проживання не так складно, хоча і знадобиться докласти чимало сил.

будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65